مرده‌ای که در حال انتقال از یک خانه سالمندان بود، زنده شد

0

ساتین نیوز: کارکنان یک شرکت کفن و دفن در چین که در حال حمل یک جسد بودند، پس از تکان خوردن کیسه مخصوص حمل جسد متوجه شدند که فرد داخل آن هنوز زنده است.

به گزارش سایت خبری ساتین نیوز به نقل از خبرآنلاین، یک مقام رسمی منطقه شانگهای که این حادثه در آنجا اتفاق حادثه افتاده، با تأیید این خبر گفت که در پی بروز این اشتباه، پنج مقام مسئول مجازات شده و مجوز یک پزشک نیز لغو شده است.

در فیلمی که از این حادثه در روز یکشنبه اول مه (۱۱ اردیبهشت) همرسان شده، چند کارگر کفن و دفن با لباس های مخصوص دیده می شوند که یک کیسه زردرنگ مخصوص حمل جسد را از درون خودرو نعش کش بیرون می آورند.

آنها سپس کیسه را باز می کنند و این گونه که به نظر می رسد، به یکی از پرسنل پزشکی خانه سالمندان نشان می دهند که فرد درون کیسه هنوز زنده است. پس از آن فردی که گمان می شد مرده است، به سرعت به داخل ساختمان بازگردانده می شود.

یکی از اهالی شانگهای که پنهانی از این صحنه فیلمبرداری کرده، هنگام صحبت پشت دوربین می گوید که خانه سالمندان «گند بالا آورده» است.

پخش گسترده ویدیوی مربوط به این رویداد در فضای مجازی، احتمالا سبب خواهد شد سطح اعتماد عمومی به خدمات دولتی و مقررات قرنطینه در شهر کرونازده شانگهای کاهش یابد زیرا این حادثه خشم کاربران رسانه های اجتماعی چین را برانگیخته است.

فرمانداری ناحیه پوتوئو که خانه سالمندان در آن واقع شده، روز دوشنبه در بیانیه ای اعلام کرد که فرد حاضر در این ویدئو در بیمارستان تحت درمان بوده و علائم حیاتی ثابتی دارد.

مقامات شانگهای کاهش محدودیت های مربوط به قرنطینه کرونا را آرام آرام شروع کرده اند. بیشتر ۲۶ میلیون نفر سکنه شانگهای از نزدیک یک ماه پیش و بعضا بیشتر، به دلیل شیوع گسترده کرونا، در خانه یا محله خود محصور بوده اند.

مسمومیت الکلی ۱۶ نفر در بندرعباس

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ