کد باقیمانده اینترنت ایرانسل

0

کد باقیمانده اینترنت ایرانسل

روش‌های متنوع استعلام و اعلام پایان اعتبار حجمی و زمانی بسته های اینترنت همراه ایرانسل از طریق پیامک، کددستوری و نرم افزار کاربردی «ایرانسل من» تشریح شد.

تشریح روشهای استعلام اعتبار و اعلام پایان بسته های اینترنت

درحال حاضر پایان اعتبار حجمی و یا زمانی بسته‌های اینترنت همراه از طریق پیامک به مشترکان سیم کارت‌های دائمی و اعتباری اطلاع رسانی می‌شود.

براین اساس، رو به اتمام بودن حجم بسته‌های اینترنت همراه ایرانسل برای کاربران خدمات اینترنت همراه نسل دو، سه و چهار، از طریق پیامک طی دو نوبت به مشترک اطلاع رسانی می‌شود. همچنین آغاز محاسبه تعرفه خدمات اینترنت همراه مشترکان سیم کارت‌های دائمی بر اساس «تعرفه مصرف آزاد» هم طی پیامکی به اطلاع این دسته از مشترکان می‌رسد.

کدهای مخفی ایرانسل کد اینترنت ایرانسل

اطلاع ار حجم مانده اینترنت ایرانسل از طریق سامانه ایرانسل من

ضمن آنکه میزان باقی مانده اعتبار حجمی و زمانی بسته‌های اینترنت همراه ایرانسل، از طریق نرم افزار کاربردی «ایرانسل من» به صورت در لحظه برای مشترکان سیم کارت‌های دائمی و اعتباری قابل مشاهده است. همچنین، کنترل مصرف و شارژ حساب، تغییر طرح تعرفه، دریافت و پرداخت صورت حساب، فعالسازی بسته‌های افزایشی و ثبت و بازبینی رخدادها از دیگر کاربردهای این برنامه کاربردی است که برای کاربران گوشی‌های مبتنی بر سیستم عامل اندروید، iOS و جاوا قابل استفاده می باشد.

استعلام مانده اینترنت ایرانسل با کد دستوری ussd

اطلاع از میزان اعتبار زمانی و حجمی بسته‌های اینترنت همراه ایرانسل از طریق شماره گیری کد #۴*۱*۵۵۵* نیز در هر لحظه برای مشترکان سیم کارت‌های دائمی و اعتباری ایرانسل مقدور است. همچنین مشاهده باقی مانده اعتبار حجمی تمامی بسته‌های افزایشی و ترکیبی اینترنت با شماره گیری کد #۱۰*۱۴۱* برای مشترکان سیم کارت‌های اعتباری ممکن می‌باشد.

تلفن گویا ایرانسل برای استعلام باقی مانده بسته اینترنت

اگر به هر دلیلی امکان استفاده از ۲ روش قبل یعنی کد باقیمانده اینترنت ایرانسل یا نصب اپلیکیشن ایرانسل من را روی گوشی خود را نداشته یا به اینترنت دسترسی ندارید، می توانید از طریق تلفن گویا اقدام به استعلام باقیمانده اینترنت ایرانسل نمایید. برای این منظور شماره ۷۰۰ را شماره گیری کنید.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ