تصمیم رونالدو برای فصل بعد فاش شد/ نقش خانواده در تصمیم کریستیانو

0

تصمیم رونالدو برای فصل بعد فاش شد/ نقش خانواده در تصمیم کریستیانو

ساتین –

این روزها درباره آینده کریستیانو رونالدو حرف و حدیث‌های بسیاری مطرح می‌شود؛ برخی از منابع مدعی شده‌اند او به رئال‌مادرید برمی‌گردد یا راهی پاری‌سن‌ژرمن خواهد شد و برخی هم خبر از راضی کردن او توسط سرالکس فرگوسن می‌دهند.

در این بین آخرین خبر درباره تصمیم رونالدو را نشریه «سان» منتشر کرده است. یک منبع آگاه در این باره گفت: «هیچ‌کس به اندازه او از نحوه پایان فصل ناامید نیست، اما نمی‌خواهد با خیال راحت تیم را ترک کند و می‌خواهد به بازگشت تیم به لیگ قهرمانان کمک کند و برای کسب جام در سال آینده تلاش کند. با این حال او به باشگاه گفته اگر سرمربی جدید بخواهد در مسیر دیگری حرکت کند، هیچ احساس بدی نخواهد داشت و از بازگشت به اولدترافورد پشیمان نیست.»

با وجود این که منچستریونایتد نتوانست به لیگ قهرمانان اروپای فصل بعد برسد، رونالدو در ۲۹ بازی لیگ برتری ۱۸ گل به ثمر رساند و عملکرد خیلی خوبی داشت. با توجه به این که کریستیانو جونیور پسر بزرگ رونالدو در آکادمی منچستریونایتد عضویت دارد و جورجینا نامزدش هم در این شهر قبلاً زندگی کرده و احساس خوبی دارد، فوق‌ستاره پرتغالی ترجیح می‌دهد که به کارش در جمع شیاطین‌سرخ ادامه دهد.

اخبار منچستر یونایتد

منبع : خبر ورزشی

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ