یکتا جمالی کیست و الان کجاست +عکس

0

یکتا جمالی کیست و الان کجاست ناپدید شدن یکتا جمالی آیا پناهنده شده

مسابقات وزنه‌برداری جوانان جهان در شرایطی به میزبانی یونان برگزار شد که تیم ایران نیز در این مسابقات حضور داشت و توسط «یکتا جمالی» و «علیرضا یوسفی» به مدال رسید.

یکتا جمالی Yekta Jamali که در دوره قبلی این مسابقات موفق به کسب مدال برنز شده بود و عنوان نخستین مدال‌آور تاریخ وزنه‌برداری بانوان ایران را به خود اختصاص داد، این بار با ثبت آمار بهتر و وزنه سنگین‌تر به مدال نقره رسید.

یکتا جمالی کیست یکتا جمالی وزنه برداری زنان در ایران Yekta Jamali

با پایان کار تیم جوانان ایران در این دوره از مسابقات، کاروان اعزامی ظهر امروز به وقت یونان این کشور را به مقصد تهران ترک کرد؛ این در حالی است که یکتا جمالی بدون اطلاع اردوی تیم را ترک کرد و در بازگشت به ایران سایر نفرات اعزامی را همراهی نکرد.

هنوز خبری از وی نیست و مشخص نیست که دلیل ناپدیدشدن جمالی چه بوده است؛ پناهنده‌شدن یا موارد دیگری که قطعاً در روزهای آینده با جزئیات بیشتری می‌شود در خصوصش صحبت کرد.

یکتا جمالی کیست یکتا جمالی وزنه برداری زنان در ایران Yekta Jamali

یکتا جمالی اصالتا اهل کجاست

یکتا جمالی گله بختیاری متولد ۲۶ آذر ۱۳۸۳ در اصفهان است که سال گذشته با کسب مدال در رقابت های وزنه برداری کشور ازبکستان تاریخ ساز شد. او در سال ۱۳۹۸ به تیم ملی جوانان دعوت شد و یک سال بعد وارد تیم بزرگسالان کشورمان شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ