خرید بلیط بازی تراکتور و پرسپولیس

0

خرید بلیط بازی تراکتور و پرسپولیس

باشگاه تراکتور اعلام کرد: بازی دو تیم تراکتور و پرسپولیس از هفته بیست و هشتم مسابقات لیگ برتر فوتبال روز پنجشنبه (۲۹ اردیبهشت)، ساعت ۱۹ در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار می‌شود که بلیط های این بازی تا ساعت ۱۶ روز پنجشنبه فروخته می‌شود.

بر این اساس علاقمندان می‌توانند از طریق لینک مستقیم ticket.tractor-club.com بلیط بازی را تهیه کنند و باتوجه به لینک شدن سایت بلیط فروشی باشگاه به سامانه «ایران من»، تنها افرادی که حداقل ۱۴ روز از زمان دریافت دوز دوم واکسن آنان گذشته است، امکان خرید بلیط بازی را خواهند داشت.

هواداران فقط با داشتن شرایط مصوب ستاد ملی مقابله با کرونا امکان حضور در ورزشگاه را دارند؛ به‌طوری‌که نوبت دوم واکسن کرونا را تزریق کرده و از دریافت آن ۱۴ روز گذشته باشد، کارت واکسن دیجیتال (دارای QR کد) و کارت ملی به همراه داشته باشند.

همچنین استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی هنگام ورود به ورزشگاه و تماشای بازی، از دیگر الزامات تعیین شده برای برگزاری بازی‌ها با حضور هواداران اعلام شده است.

باشگاه تراکتور از هواداران خواسته است بدون تهیه بلیط از طریق سامانه، به ورزشگاه مراجعه نکنند چرا که به هیچ عنوان بلیط فروشی دستی یا اینترنتی در ورزشگاه انجام نمی‌شود و از ورود افراد بدون بلیط جلوگیری خواهد شد.

با توجه به نبود زیرساخت‌های مناسب در طبقه دوم، بلیط فروشی صرفا برای طبقه اول ورزشگاه یادگار امام (ره) انجام می‌شود.

قیمت: ۲۵۰.۰۰۰ ریال

آخرین فرصت خرید: پنج شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

توضیحات: هواداران فقط با داشتن شرایط مصوبه ستاد مقابله با کرونا امکان حضور در ورزشگاه را خواهند داشت. با توجه به مصوبه ستاد مقابله با کرونا موارد ذیل را جهت حضور هواداران در ورزشگاه الزامی است :

۱ – تنها هوادارانی می‌توانند بلیت بازی را تهیه و وارد استادیوم گردند که نوبت دوم واکسن کرونا را دریافت کرده و از دریافت آن ۱۴ روز گذشته باشد سامانه بلیط فروشی بصورت انلاین تزریق ۲ دوز واکسن را بررسی می نماید و برای کسانی که واکسن تزریق نکرده اند اجازه صدور بلیط را نمیدهد

۲ – رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در ورزشگاه الزامی است.

۳ – استفاده از ماسک برای هواداران الزامی است و بدون ماسک ورود به ورزشگاه امکان پذیر نمی باشد.

۴ – تماشاگران بدون خرید بلیت از طریق سامانه  و کارت ملی به ورزشگاه مراجعه نکنند،  از حضورشان در ورزشگاه ممانعت خواهد شد.

۵ – خانم های محترم امکان خرید بلیط  و ورود به استادیوم را ندارندو بلیط در صورت خرید باطل می گردد

۶ – زمان بلیط فروش از روز سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ساعت ۱۹  تا روز پنج شنبه ۲۹ اردیبهشت ساعت ۱۶ خواهد بود

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ