بازداشت عامل آشوب در سیستم‌های شهرداری!

0

ساتین نیوز: یکی از عوامل نفوذی در پی این حمله سایبری تا به امروز دستگیر شده و پیش از آن هم برخی از اعضای شورای اسلامی شهر تهران نیز مبنی بر دست داشتن عوامل داخلی در این حادثه حدس و گمان‌هایی می‌زدند.

به گزارش سایت خبری ساتین نیوز به نقل از آنا، یکی از عوامل نفوذی در پی این حمله سایبری تا به امروز دستگیر شده و پیش از آن هم برخی از اعضای شورای اسلامی شهر تهران نیز مبنی بر دست داشتن عوامل داخلی در این حادثه حدس و گمان هایی می زدند.

چندی پیش شهرداری تهران مورد حمله سایبری قرار گرفت و بسیاری از فعالیت های این مجموعه در سازمان ها و معاونت های مختلف را مختل کرد، اتفاقی که در چند سال اخیر بی سابقه بود و همچنان هم بسیاری از مجموعه های شهرداری تهران فعالیت سیستمی ندارند.

اما این اتفاق تنها خارج از مرزهای سرزمینی رخ نداد و پیگیری ها از یک مقام مسئول حاکی از آن است که یکی از عوامل نفوذی در پی این حمله سایبری تا به امروز دستگیر شده و پیش از آن هم برخی از اعضای شورای اسلامی شهر تهران نیز مبنی بر دست داشتن عوامل داخلی در این حادثه حدس و گمان هایی می زدند.

روز گذشته علی اصغر قائمی درباره دست داشتن عوامل داخلی در این حمله سایبری اظهار کرد: باتوجه به این حجم از شناخت معماری و مشخصات فنی سامانه، حدس زده می شود که احتمال همکاری از درون سازمان وجود داشته باشد، اما هنوز شواهدی مبنی بر این موضوع وجود ندارد.

وقوع زلزله های پی در پی در هرمزگان

پایگاه خبری ساتین نیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ