مسمومیت الکلی ۱۹ نفر در مشگین‌شهر/ یک نفر فوت کرد

0

ساتین نیوز: رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اردبیل گفت : به‌دلیل مصرف الکل صنعتی در شهرستان مشگین‌شهر، ۱۹ نفر بستری و یک نفر فوتی کرده است.

به گزارش سایت خبری ساتین نیوز به نقل از خبرآنلاین، مجیدمحمد غریبانی رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان اردبیل، اظهار کرد: شب گذشته در شهرستان مشگین شهر ۶ نفر به دلیل بروز علائم مسمومیت مصرف الکل صنعتی به بیمارستان ولیعصر مشگین شهر مراجعه کردند که بعد از گذشت مدت زمانی، تعداد مراجعین مسموم شده تا به این لحظه به ۳۱ نفر افزایش پیدا کرده است.

وی افزود: تعدادی از مراجعین با علائم مسمومیت با رضایت شخصی مرخص شده و در حال حاضر ۱۹ نفر مسموم الکلی در ۲ بیمارستان ولیعصر(عج) مشگین شهر و امام خمینی(ره) اردبیل بستری هستند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان اردبیل تصریح کرد: تا ساعت ۹ صبح امروز، ۱۱ نفر در بیمارستان ولیعصر(عج) مشگین شهر و ۸ نفر در بیمارستان امام خمینی(ره) اردبیل بستری هستند.

غریبانی گفت: متاسفانه یک نفر به دلیل مسمومیت مصرف الکل صنعتی فوت کرده و ۳ نفر به دلیل وضعیت بحرانی بالینی در ICU بستری هستند، بنابر اطلاعات موجود مسمومیت الکلی در جشن تولد رخ داده است و رده سنی مسمومین بین ۲۰ الی ۴۰ سال است.

وی با هشدار به عدم مصرف مشروبات الکلی گفت: در صورت مصرف هرگونه مواد الکلی با بروز علائم کاهش سطح هوشیاری، استفراغ، تاری دید، سردرد و سرگیجه باید بدون فوت وقت به نزدیک ترین مرکز درمانی بیمارستانی مراجعه شود.

۳ متهم جدید سرقت از صندوق امانات بانک ملی با ۹۰ کیلو طلا دستگیر شدند

پایگاه خبری ساتین نیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ