کشف جسد در فضای سبز بزرگراه خرازی تهران

0

ساتین نیوز: برادر مقتول که جسد او را پیدا کرده بود در تحقیقات گفت: با برادرم داخل خانه بودیم که یکی از بستگان‌مان تماس گرفت. نمی‌دانم چه گفت که برادرم عصبانی شد و مشاجره تلفنی بین آن‌ها رخ داد. بعد برادرم با او قرار گذاشت و حدود ساعت ۱۰ شب بود که از خانه خارج شد. دو ساعتی از برادرم خبر نداشتم، از خانه بیرون آمدم و در فضای سبز با جسد او مواجه شدم.

به گزارش سایت خبری ساتین نیوز به نقل از فرارو، همزمان با کشف جسد مرد جوان در فضای سبز کنار یکی از بزرگراه های غرب تهران که با شلیک یک گلوله به قتل رسیده تحقیقات برای حل این معمای جنایی آغاز شد. ساعت ۱۱ شب چهارشنبه گذشته، مرد جوانی با پلیس تماس گرفت و از قتل برادرش خبر داد.

با گزارش این خبر، موضوع به بازپرس محمد حسین زارعی اعلام شد و تیم جنایی راهی محل حادثه شدند که فضای سبزی در بزرگراه خرازی بود. آن ها جسد مرد ۳۰ ساله را در حالی پیدا کردند که از ناحیه قفسه سینه گلوله خورده بود.

برادر مقتول که جسد او را پیدا کرده بود در تحقیقات گفت: با برادرم داخل خانه بودیم که یکی از بستگان مان تماس گرفت. نمی دانم چه گفت که برادرم عصبانی شد و مشاجره تلفنی بین آن ها رخ داد. بعد برادرم با او قرار گذاشت و حدود ساعت ۱۰ شب بود که از خانه خارج شد. دو ساعتی از برادرم خبر نداشتم و کم کم نگران او شدم؛ از خانه بیرون آمدم و در فضای سبز با جسد او مواجه شدم.

به دستور بازپرس شعبه اول دادسرای امور جنایی تهران تحقیقات برای شناسایی عامل جنایت در حالی ادامه دارد که جسد به پزشکی قانونی منتقل شد.

بازداشت مرد خوزستانی که خودش را کشته بود

پایگاه خبری ساتین نیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ