فروش بدون قرعه‌کشی خودرو ام‌وی‌ام

1

اخبار خودرو

مجله خودرو ساتین- هفته گذشته، امید قالیباف، سخنگوی وزارت صمت از برگزاری ۱۵ طرح فروش بدون قرعه‌کشی خبر داد. او گفت: این ۱۵ طرح فروش در نخستین دوره عرضه سامانه یکپارچه دارای متقاضیانی کمتر از ظرفیت اعلام شده بودند. در نتیجه برای فروش آن‌ها قرعه‌کشی برگزار نمی‌شود . به گفته این مقام مسئول، ایران خودرو، سایپا و دیگر خودروسازان در این طرح حضور خواهند داشت.

 سایپا این طرح را از روز پنجشنبه دوم خرداد آغاز کرده است. ثبت‌نام در این طرح تا زمان تکمیل ظرفیت در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو ادامه دارد.

برای آگاهی از خودرو‌هایی که در سایپا در این نوبت از فروش خود عرضه می‌کند و تفاوت حدودی قیمت آن‌ها با بازار مطلب کدام محصولات مشمول فروش بدون قرعه‌کشی خودرو هستند؟

ایران خودرو نیز بخشنامه ثبت‌نام در طرح فروش بدون قرعه‌کشی خودرو را شنبه شب روی سایت خود قرار داد. این برنامه فروش، از ساعت ۱۰ صبح امروز دوشنبه ۶ تیر، در سامانه یکپارچه آغاز شده است و تا تکمیل ظرفیت ادامه می‌یابد.


بیشتر بخوانید: شکاف ۴۵ درصدی بین عرضه و تقاضای خودرو


برای آگاهی از خودرو‌هایی که در سایپا در این نوبت از فروش خود عرضه می‌کند و تفاوت حدودی قیمت آن‌ها با بازار مطلب طرح فروش بدون قرعه‌کشی ایران خودرو را بخوانید.

علاوه بر این دو خودروساز بزرگ، شرکت مدیران‌خودرو نیز از روز شنبه محصولات ام‌وی‌ام را بدون قرعه‌کشی در سامانه عرضه می‌کند.

محصولات مدیران خودرو در بازار چند؟

 اما قیمت‌ها در این طرح فروش، چقدر با بازار تفاوت دارد؟ یکی از خودرو‌هایی که نام آن، هنگام ثبت‌نام در این طرح پیش فروش در فهرست قرار دارد، X۵۵ Pro Excellent (ام وی ام X۵۵ اکسلنت) است. مدیران‌خودرو این محصول خود را ۹۳۳ میلیون و ۶۰ هزار تومان عرضه می‌کند.

یکی دیگر از محصولات موجود در این طرح نیز X ۵۵ Pro Excellent Sport (ام وی ام X۵۵ اکسلنت اسپورت) است. این محصول در کارخانه ۹۵۳ میلیون و ۶۸۰ هزار تومان به فروش می‌رسد. این دو محصول در بازار، حدود ۸۱۰ تا ۸۵۰ میلیون تومان قیمت دارند.

منبع: تجارت نیوز

فروش بدون قرعه‌کشی خودرو ام‌وی‌ام

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

1 نظر
  1. ارینارضا می گوید

    سلام این دوخودروبدون قرعه کشی براکدام متقاضیان ثبت نام میکنیدبراثروتمندان اشرافی متوسط یابراافرادپایین که ازهمه چیزمحرومنددوشرکت بافروش انواع خودروهابهترین درصدهاوسودمندیهاراداراهستندحالادراین همه سالهایک نفرازقشرپایین باشدایادوشرکت یکی ازاین ماشین راهمینطوربدون دریافت پول میدهدیاتمع پول نمیزاردچنین کاریوانجام بدین وفقط.ادعاهاینان جیرماغتان میکندایاجواب داریدعرضه وخایه همچین کاروداریدیک ماشین بدیدحرفهاراکلاروبسته گفته شداگربازشودخیلی چیزهاوبرنامه هاتون بدجورتورسانه هاداخلی وبین المللی پخش شودراهی براجلوگیری وجمع کردن نداریدپس یکی ازماشین رامیدیدمنتظرجواب باماشین به نفعتان هستویاپخش مدارکهاواسنادها