درخواست راموس از رئیس فدراسیون/ برای دریافت توپ طلا کمکم کن!

0

درخواست راموس از رئیس فدراسیون/ برای دریافت توپ طلا کمکم کن!

چند ماه پیش بود مکالمات تلنفی بین لوئیز روبیالس، رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا و جرارد پیکه، ستاره بارسلونا فاش شد. ال‌کنفیدنسیال بود که این متن مکالمات را منتشر کرد که به خصوص برای روبیالس گران تمام شد هرچند او هرگز حاضر به استعفا نشد و همچنان بر سر پست خود باقی مانده است. به خصوص حرف‌های پیکه علیه سرخیو راموس در این مکالمه‌ها حواشی زیادی داشت.

حالا «ال کنفیدنسیال»، در یک پادکست ویژه متن مکالمات واتساپی بین روبیالس با سرخیو راموس را افشا کرد. قرار است به زودی جزئیات بیشتری نیز منتشر شود. اولین مکالمه واتساپی بین دو طرف مربوط به قبل از جام جهانی ۲۰۱۸ است یعنی زمانی که روبیالس به تازگی رئیس فدراسیون شده بود. راموس در مورد پاداش احتمالی برای ملی پوشان اسپانیا نوشته بود که برای رسیدن به نیمه نهایی و عنوان سومی نیز پاداش در نظر گرفته شود و اینکه یکی از پاداش‌ها نیز ساعت برند «اوبلو» باشد. وبیالس در پاسخ نوشته بود: «سرخیو، تازه هواپیما به زمین نشسته و سپس صحبت خواهیم کرد. نیم میلیون یورو برای کسب عنوان سومی منطقی نیست. می‌توان بر سر نیمی از این مبلغ توافق کرد.»

مکالمه بعدی در نوع خود جالب است، وقتی سرخیو راموس از رئیس می‌خواهد به او برای کسب توپ طلا و نیز جایزه مرد سال فیفا کمک کند. تاریخ مکالمه بین ۱۶ جولای و ۸ آگوست ۲۰۲۰ است.

راموس: «شب بخیر روبی. امیدوارم خودت و خانواده ات خوب باشید. می‌دانی که هرگز از تو خواسته ای نداشته ام ولی این بار می‌خواهم لطفی در حقم بکنی چرا که امسال برایم سال ویژه ای است و عملکرد فردی و تیمی خوبی داشته ام. دوست دارم با توجه به اختیاراتت و نفوذی که در یوفا داری، کمک کنی به توپ طلا برسم. همه عمر از تو ممنون خواهم بود و فکر می‌کنم برای فوتبال اسپانیا نیز ارزش زیادی خواهد داشت.»

روبیالس در پاسخ نوشته بود: «سرخیوی عزیز. ابتدا تبریک برای سال خوبی که داشتی و سپس آرزوی موفقیت برای تو و رئال در لیگ قهرمانان (دور حذفی چمپیونزلیگ به خاطر پاندمی کرونا آگوست ۲۰۲۰ برگزار شد و. رئال با شکست از سیتی حذف شد). می‌دانی که توپ طلا به من ارتباطی ندارد ولی تا جایی که ممکن است کمک خواهم کرد.»

راموس: «می‌دانم که به تو بستگی ندارد، اما روابط نیز کلیدی هستند. اینفانتینو (رئیس فیفا) هم جایزه دِبست فیفا را ارائه می‌دهد که بسیار مهم است و می‌تواند برایم فوق العاده باشد. به هر حال، من روی کمکت حساب می‌کنم.»

پاری سن ژرمن نیوز

منبع : خبر ورزشی

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ