چرا صابر در ستایش ۳ نیست

0

چرا صابر در ستایش ۳ نیست

پخش فصل سوم سریال ستایش از ۲۲ شهریور ماه ۱٣٩٨ با حواشی بسیاری همراه بود زیرا بازیگر نقش صابر سریال ستایش (رامسین کبریتی) به دلیل مهاجرت به خارج از کشور و بازی در فیلم های شبکه جم GEM ممنوع التصویر شد و برای همه این سوال بوجود آمد که در ستایش ۳ عاقبت صابر پسر بزرگ هشمت فردوس چه می شود؟ چه کسی را برای نقش صابر انتخاب می کنند؟

علت ممنوع التصویر شدن بازیگر نقش صابر در سریال ستایش (رامسین کبریتی)

رامسین کبریتی با بازی در سریال ولایت عشق وارد که درباره زندگینامه امام رضا (ع) وارد دنیای هنر بازیگری شد. او در سریال های موفقی همچون مدار صفر درجه در کنار شهاب حسینی حضور داشته است.

همانطور که میبینید در سریال ستایش ۳ بازیگر نقش صابر در سکانس های کمتری حضور دارد و تصویر واضحی از آن نشان نمی دهند و حتی صدایی و دیالوگ خاصی ندارد. زیرا رامسین کبریتی در ۱۳۹۵ به دعوت مهدی مظلومی به گروه تلوزیونی جم پیوسته تا در سریال جدید این کارگردان ایفای نقش نماید. ناگهان با ترور مدیر شبکه GEM سعید کریمان این شبکه افت شدیدی کرد که به گفته خود رامسین کبریتی نتوانست دستمزد بازیگرانش را پرداخت نماید.

سریال ستایش رامسین کبریتی بیوگرافی رامسین کبریتی بازیگران سریال ستایش

دلیل پیوستن رامسین کبریتی به گروه تلوزیونی شبکه جم GEM

به گفته رامسین کبریتی بعد از اتمام فیلمبرداری سریال ستایش ۲، هیچ پیشنهاد کاری به وی نشد و او به مدت ۱ سال و نیم بیکار بوده.رامسین کبریتی پس از بازی در سریال ستایش انتظار داشت که با توجه به توانمندی او پیشنهادات کاری خوبی دریافت کند اما اینچنین نشد.

رامسین کبریتی برای دو فیلم سینمایی که بعد از سریال ستایش در آن ایفای نقش نمود مبالغ بسیار ناچیزی دریافت نمود (۲میلیون و ۴ میلیون) او در مصاحبه ای گفت که دیگر اسمم خیرالله شده بود و هر کسی که قصد داشت پولی به بازیگر فیلمش ندهد سراغ من می آمد.

جالب است که بدانید با این وجود پس از مهاجرت وی به ترکیه و بازی در سریال های شبکه جم، تهیه کنندگان آن دو فیلم سینمایی صفر به کارگردانی مسعود یزدانی فر و ترانه شرقی به کارگردانی احسان صدیقی با رامسین کبریتی تماس گرفته اند و او را بخاطر مهاجرتش مورد فحاشی قرار دادند.

در نهایت رامسین کبریتی در آخرین مصاحبه خود اعلام کرد که می خواهد مجددا به ایران بازگردد و مشغول به کار شود. اما طی پیگیری هایی متوجه شد که ممنوع الکار است و مشخص نیست که تا چه زمانی ادامه دارد.

رامسین کبریتی در پاسخ به ممنوع التصویر شدنش گفت : من به هیچ سازمانی وصل نیستم وگرنه همچون دیگر همکارانم می توانستم مجددا کار کنم و مشکلی نداشته باشم من در هیچ فیلمی که خلاف شرع و عرف جمهوری اسلامی ایران باشد حضور نداشته ام و فقط بازیگران خانم بی حجاب بودند.

رامسین کبریتی به محمدرضا شریفی نیا اعتراض نمودند، به گفته آنها محمدرضا شریفی نیا است که تعیین می کند که چه کسی کار کند و چه کسی بیکار بماند. او به رانت خواری در سینما و روابط آلوده در سینما اشاره نمود و گفت من بیکار ماندم چون اهل این روابط نبودم و گفت چرا نقش افراد میان سال را باید دختر های جوان به زور گیریم ایفا کنند در حالیکه بازیگران پیشگسوت و با تجربه ما بیکار هستند.

رامسین کبریتی در نهایت به این همه تبعیض و نابرابری در سینما اعتراض کرد و گفت این همه بازیگر های ما همچون رابعه اسکویی به خارج از کشور رفته و در فیلم های خارجی بازی کرده اند و یا در فیلم های خارجی در کنار بازیگران زن بی حجاب بازی کردند و به راحتی به کارشان ادامه دادند و هیچ مشکلی برایشان پیش نیامد و فیلمشان هم در سینما های کشور به نمایش درآمد چرا آنها ممنوع الکار نشده اند؟

من در گوشه ای از دنیا زندگی آرامی دارم و سعی میکنم دره ممنوع الکاری را با شغلی به دور از بازیگری بگذرانم و از مسئولان می خواهم که ممنوعیت کاری من را ببخشند و اجازه کار به من را بدهند هر چه سریعتر به ایران برمی گردم.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ