والیبال ایران لهستان، جذاب ترین بازی یک چهارم نهایی

0

والیبال ایران لهستان، جذاب ترین بازی یک چهارم نهایی

تیم‌های ملی والیبال ایران و لهستان رقابت حساسی در یک‌چهارم نهایی لیگ ملت‌ها خواهند داشت که ملی‌پوشان ایران در صورت پیروزی برای اولین بار به جمع چهار تیم برتر صعود می‌کنند.

پلست لهستان در خصوص این بازی حساس نوشت: دیدار دو تیم لهستان و ایران پنجشنبه در بولونیا برگزار می‌شود. این دیدار یکی از جذاب ترین مسابقات مرحله یک چهارم نهایی لیگ ملت‌های والیبال است. مسابقات نهایی در بولونیا به صورت حذفی برگزار می شود. تیم ایران یکی از دو تیمی بود که در مرحله مقدماتی لهستان را شکست داد.

تیم ملی والیبال ایران در رقابت‌های حساس مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ ملت‌های ۲۰۲۲، ساعت ۲۳:۳۰ دقیقه امشب (پنجشنبه) ۳۰ تیر، به مصاف لهستان می‌رود.

ایران و لهستان پیش از این در مرحله مقدماتی هم به مصاف هم رفتند که ملی‌پوشان کشورمان موفق شدند این تیم قدرتمند را در خانه خودش با حساب سه بر دو از پیش رو بردارند.

دومین دیدار این تیم‌ها که از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه امشب آغاز می‌شود، از حساسیت بالایی برخوردار است و تیم برنده راهی نیمه‌نهایی می‌شود.

لهستانی‌ها پس از شکست برابر ایران شروع به کری‌خوانی کردند و برخی از آنها از تسویه حساب و جبران شکست دور مقدماتی و برخی نیز به شانسی بودن پیروزی ایران اشاره کردند.

میلاد عبادی‌پور، کاپیتان تیم ملی ایران کری‌خوانی لهستانی‌ها قبل از دیدار با ایران را نتیجه استرس بازیکنان حریف دانست و گفت: “تیم لهستان را در دو تورنمنت مهم و در بدترین شرایط ممکن شکست دادیم؛ یکی در المپیک که با بهترین بازیکنان آمده بودند و دیگری در لیگ ملتها که لهستان را در خانه شکست دادیم، بنابراین این تیم شرایط سختی دارد و برای این که این استرس را به بازیکنان تیم ایران منتقل کنند، کری‌خوانی دارند.”

چنین فضایی حساسیت مسابقه این دو تیم را بیشتر می‌کند. البته نباید از این نکته غافل ماند که ایران با تیمی متحول شده و جوان در این تورنمنت شرکت کرده است و برخی از بازیکنان برای اولین بار رقابت در این مسابقات را تجربه می‌کنند اما به دنبال کسب بهترین عملکرد برابر لهستان هستند و در صورت پیروزی برای اولین بار در لیگ ملت‌ها که از سال ۲۰۱۸ با این نام برگزار می‌شود، به جمع چهار تیم برتر صعود می‌کنند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ