قیمت خودروهای بدون قرعه کشی سایپا

0

قیمت خودروهای بدون قرعه کشی سایپا

فروش خودروهای بدون قرعه کشی سایپا ، قیمت ماشین های سایپا بدون قرعه کشی

تخصیص خودرو به تمامی متقاضیان کوئیک و کوئیک R در سامانه یکپارچه

مدیرفروش سایپا: بنا به سیاست سایپا و رشد تولید، به تمامی متقاضیان دو خودروی کوئیک و کوئیک R خودرو تخصیص خواهد یافت.

مدل خودرو موعد تحویل قیمت نهایی کارخانه (تومان)
کوییک R با گیربکس معمولی ۹۰ روزه ۱۷۸.۶۹۵.۰۰۰
کوییک با گیربکس معمولی ۹۰ روزه ۱۶۸.۰۷۴.۰۰۰

 

با توجه به افزایش تیراژ تولید محصولات گروه سایپا و جمع آوری خودرو‌های ناقص و کاهش شدید تعهدات گروه سایپا، از ۲۵ تیرماه ثبت نام متقاضیان در سامانه یکپارچه فروش خودرو، بدون قرعه کشی انجام می‌شود.

به نقل از همشهری آنلاین، سایپا نیز در جشنواره فروش محصولات خود به مناسبت عید سعید غدیرخم که از ۲۵ تیر آغاز شده‌است. طرح فروش فوق‌العاده و پیش فروش خودروی شاهین را بدون برگزاری فرایند قرعه کشی تا تکمیل ظرفیت عرضه می‌کند.

در این طرح فروش، متقاضیانی که طی ۴۸ ماه گذشته از شرکت های خودروساز خودرو خریداری کردند یا پلاک فعال انتظامی دارند می‌توانند با مراجعه با سامانه یکپارچه تخصیص خودرو به آدرس http://sale.iranecar.com و انتخاب گزینه ( طرح های خارج از قرعه کشی) خودروی شاهین را ثبت نام کنند.

در طرح فروش فوق العاده خودروی شاهین مبلغ ۳۴۴ میلیون و ۵۸۰ هزار تومان در نظر گرفته‌شده است.

در طرح پیش فروش خودروی شاهین هم متقاضیان خرید این خودرو باید ۱۷۲ میلیون و ۲۹۰ هزار تومان پیش پرداخت و هفته چهارم آبان ۱۴۰۱ محصول را دریافت کنند.

قیمت کوییک سایپا قیمت کوییک r (دو رنگ) فروش فوق العاده سایپا فروش فوری سایپا فروش سایپا بدون قرعه کشی زمان تحویل کوییک ثبت نام کوییک ثبت نام خودرو بدون قرعه کشی

فروش محصولات سایپا بدون قرعه کشی

غلامرضا دفتری، مشاور مدیرعامل در حوزه فروش و خدمات پس از فروش گروه خودروسازی سایپا در این باره گفت: وزارت صمت با خارج کردن تمامی خودرو‌های این گروه خودروساز از طرح قرعه کشی موافقت کرده. لذا از ۲۵ تیر ثبت نام متقاضیان در سامانه یکپارچه فروش خودرو، بدون قرعه کشی انجام می‌شود. برای نمایشگاه‌های بعدی جهت عرضه خودرو در آن به منظور ایجاد شرایط فروش برنامه ریزی خواهیم داشت.

مشاور مدیرعامل در حوزه فروش و خدمات پس از فروش گروه سایپا می‌گوید: شاهین خودرو استراتژیک گروه سایپا است. برنامه‌های ویژه‌ای برای ارائه خدمات پس از فروش این خودرو در نظر قرار گرفته‌شده‌است.

او گفت: با توجه به افزایش تولید هر محصول و احساس نیازی که ایجاد می‌شود تعداد نمایندگی‌های تخصصی آن افزایش داده می‌شود و برای خودرو شاهین که برنامه تولید ۶۰ هزار دستگاه در برنامه امسال وجود دارد. هم خدمات ویژه‌ای جهت آموزش تخصصی تعمیرکاران نمایندگی‌ها و تامین قطعات و عرضه به بازار از طریق شبکه نمایندگی‌ها و عاملین فروش قطعات گروه خودروسازی سایپا در نظر گرفته شده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ