اعترافات تکان دهنده زنی که ۲۷ روز با ۱۰۰ نفر رابطه جنسی داشت!

2

روزنامه الشروق تونسی داستان یک زن تونسی را نقل میکند که برای جنگیدن درکنار تروریستها به سوریه رفت ولی بعدا متوجه شد داستان از چه قرار است.

 

عکس رابطه جنسی عکس جهاد نکاح زن جهاد نکاح رابطه جنسی دختر جهاد نکاح جهاد نکاح

 داستانی از ” ام اسماء ” زن ۳۰ ساله تونسی را نقل میکند که دو کودک دارد که یکی از آنها فقط دوماهه است. وی به همراه همسرش به سوریه سفر میکند تا در کنار تروریستها بجنگد ولی تا به خود می آید متوجه میشود که فقط در طی ۲۷ روز ۱۰۰ تروریست با ویارتباط نامشروعداشته اند.
این روزنامه اعترافات تکان دهنده ای از این زن تونسی نقل کرده است که پرده از فضایح جدیدجهاد نکاحکه توسط علمای وهابیت داده شد بر میدارد. ” ام اسماء ” که نام واقعی اش ” ن . ز ” است در استان القیروان با همسرش ” ز ” به سوریه میرود که همسرش نیز با تمام زنهای تروریست موجود در سوریه از تمام کشورها رابطه جنسی داشته است.
وی ادامه میدهد بعد از رفتن به سوریه همسرش اصلا به جنگ نرفت بلکه فقط در فکر ارتباط با زنان تروریستی بود که به سوریه آمده بودند و به تروریستها گفته بود که زنش فقط می تواند کارهای نظافتی و خدماتی انجام دهد.
این دو ابتدا به منطقه ” تل رفعت ” در حلب رفتند و دو نفر از فرماندهان تونسی داعش به نامهای محمد امین و نجم الدین از همسرش خواستند تا برای مبارزه به جنگجویان بپیوندد ولی وی اینکار را نکرد و فقط به جهاد نکاح مشغول شد.
ولی یک روز از ام اسماء خواسته میشود تا به یک آپارتمان برود . صبح ساعت ۹ میرود و متوجه میشود که ۱۷ زن از آلمان مصر تاجیکستان چچن مغرب فرانسه و سوریه در آنجا مشغول روابط نامشروع با تروریستها هستند و این مکان توسط یک زن سومالیایی اداره میشد که تا ساعت ۴ حضور داشتند.
وی ادامه میدهد که بعد از حضور در آنجا روزانه با ۴ نفر از تروریستها ارتباط داشته و به مدت ۲۷ روز این کار را انجام داده بود و در همان روزهای اول باردار میشود و بعد از آن به تونس برمیگردد و دچار افسردگی شدید و اذعان دارد که زندگی اش تبدیل به جهنم شده است و آرزوی مرگ میکند.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 2 )
 1. . می گوید

  پناه بر خدا لعنت به ابوبکر بغدادی مفتی های عربستان با اون فتوا دادن کثیف خدا لعنتشون کند فحشا فساد جهاد نکاح گذاشته حرامزاده بغدادی بی ناموس مفتی عربستان چندش اور خدایا دا اش نابود کن حیوون اینکار نی کنه زن تونسی بدبخت احمقه

  1. عامی می گوید

   وقتی تصمیمات از روی آگاهی نباشه و وقتی اعتقادات، درست نباشه. روابط نامشروع با وجهه اعتقادی به جهاد نکاح تبدیل میشه!
   وقتی به خودت میای که شدیدٱ بانحراف کشیده شده ای و باید تا آخر عمر با خودت مبارزه کنی!!!
   سرانجام ناآگاهی!