جنایت خیابانی پنج پسر بخاطر دو دختر !!

0

جنایت خیابانی ۵ پسر جوان بخاطر دو دختر و درگیری شدید آنها با یکدیگر به مرگ یک پسر جوان ختم شد.پلیس این مجرمان را دستگیر کرده است.

دوست دختر دوست پسر داستان عاشقانه اخبار قتل اخبار جنایی

درگیری پنج پسر جوان بر سر دو دختر رنگ خون گرفت. متهمان این نزاع مرگبار در دادگاه، قتل را به گردن یکدیگر انداختند.

این جنایت خیابانی ساعت ۱۱ شب ۱۲ به ماموران کلانتری ۱۳۲ نبرد اطلاع داده شد.

وقتی با دستور بازپرس شعبه ۵ دادسرای امور جنایی تهران تیمی از اداره ۱۰ پلیس آگاهی دست به تحقیقات زد، تجسس‌‌های میدانی نشان داد که پس از سوار شدن دو دختر جوان در یک پراید دو پسر از خودروی پژویی به آنان اعتراض می‌کنند که با حمله سرنشینان پراید رو به رو شده و هر دو که ۱۹ ساله بوده و محمود و رامین نام داشتند با ضربات چاقو به‌شدت مجروح می‌شوندکه محمود در همان محل درگیری تسلیم مرگ شده و با فرار عاملان جنایت، رامین به بیمارستان منتقل و از مرگ نجات می‌یابد. کارآگاهان که رامین را تنها سرنخ برای ردیابی قاتلان فراری می‌دیدند به تحقیق از وی پرداخته و خیلی زود ۳ جوان ۱۹ ساله به نام‌‌های میلاد، حسن و محمد را شناسایی کردند.

محمد روز ۱۳ اردیبهشت‌ماه در خیابان نبرد دستگیر شد و در تحقیقات پذیرفت با دو دوست دیگرش دست به این جنایت زده است. سه روز نگذشته بود که دو فراری دیگر در خیابان‌‌های نبرد و کریمخان زند بازداشت شدند و مشخص شد درگیری به خاطر یک دختر بوده است.

میلاد در بازجویی‌‌ها گفت: از هفت ماه پیش به دختر جوانی به نام مرجان علاقه‌مند شدم و شب حادثه من همراه دوستانم از عروسی می‌آمدیم که مرجان با من تماس گرفت و پس از آن، به همراه حسن و محمد به دنبال مرجان در پارک مسلم رفتیم که در آنجا محمود (قربانی جنایت) و دوستش از پشت سر مرا از خودرو پایین کشیدند. وقتی حسن و محمد از خودرو پیاده شدند، در حالی که محمود و دوستش چاقو خورده بودند از روی من بلند شدند.

با تکمیل تحقیقات برای متهمان کیفرخواست صادر شد و پرونده برای محاکمه به شعبه ۷۱ دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد. صبح روز شنبه متهمان به ریاست قاضی نورالله عزیزمحمدی و با حضور چهار قاضی مستشار پای میز محاکمه قرار گرفتند.

در ابتدای جلسه دادگاه نماینده دادستان با تشریح کیفرخواست گفت: با توجه به محتویات پرونده، تایید سلامت روانی متهمان، شکایت اولیای دم و بازسازی صحنه جرم برای متهمان تقاضای مجازات قانونی را دارم. سپس نوبت اولیای دم رسید تا شکایت خود را مطرح کنند که آنها برای متهمان ردیف اول و دوم تقاضای قصاص کردند.

پدر مقتول گفت: شب حادثه به من گفتند که محمود تصادف کرده است. وقتی خود را به خیابان مسلم رساندم با جسد غرق در خون پسرم در جوی آب رو به رو شدم.

 شاهدان گفتند سه نفر او را با چاقو زده‌اند. رییس دادگاه با تفهیم اتهام به حسن از او خواست به دفاع از خود بپردازد که متهم با رد اتهام قتل گفت: من با چاقو تنها یک چاقو به صورت مقتول زدم و نمی‌دانم ضربه‌های کشنده را چه کسی وارد کرده است. شب حادثه من حالت عادی نداشتم. من از ماشین یک چاقوی ضامن‌دار برداشتم و ابتدا جعفر را مجروح کردم بعد یک ضربه به مقتول زدم.

قاضی عزیزمحمدی: در بازجویی‌ها اعتراف کرده‌یی شب حادثه حالت عادی نداشتی و سه ضربه به مقتول زده‌یی. در این باره چه توضیحی داری؟

حسن: نه قبول ندارم من تنها یک ضربه زدم.

وکیل متهم نیز در دفاع از موکلش گفت: من لایحه خود را تقدیم دادگاه کرده‌ام اما ضربه‌های موکلم کشنده نبوده است. محمد دومین متهمی بود که در جایگاه قرار گرفت. او هم با رد اتهام قتل گفت: وقتی میلاد با مقتول و دوستش درگیر شد، من از ماشین پیاده شده و به سمت محمود رفتم. او با مشت ضربه‌یی به سینه‌ام زد که من هم در دفاع با چاقو یک ضربه به دستش زدم. حسن هم از پشت به او حمله کرد.

میلاد هم پس از قرار گرفتن در جایگاه گفت: من به خاطر مرجان با مقتول و دوستش درگیر شدم. اما در قتل هیچ نقشی نداشتم. این درگیری به خاطر مرجان رخ داد که او پس از قتل از ایران رفت.

سه متهم دیگر هم در دادگاه حضور نداشتند که به صورت غیابی محاکمه شدند.

منبع:نیک صالحی

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ