آیا شرکتهای خصوصی فردا تعطیل است

0

آیا شرکتهای خصوصی فردا تعطیل است

تعطیلی پنجشنبه های استان مرکزی تا پایان مرداد ادامه دارد

سید مجتبی آل یاسین معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری مرکزی ، در نامه‌ای خطاب به اعضای شورای اداری استان از تعطیلی پنجشنبه ها تا پایان مرداد ماه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز اراک؛ سید مجتبی آل یاسین معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری مرکزی ، در نامه‌ای خطاب به اعضای شورای اداری استان از تعطیلی پنجشنبه ها تا پایان مرداد ماه خبر داد.

در متن این ابلاغیه آمده است، :

بر اساس تصمیم کمیته مدیریت مصرف برق استان و موافقت استاندار ، به منظور حمایت از بخش کشاورزی، صنعت و عدم قطع برق خانگی با استفاده از ظرفیت بخشنامه دورکاری، همه دستگاه‌های اجرایی استان به استثنای مراکز درمانی ،واحدهای خدمات رسان و مراکزی که نوبت کاری دارند ، بقیه ، تا پایان مرداد در روزهای پنج شنبه ۲۰ و بیست و هفت مرداد ،تعطیل و ساعت کار بانکها و بیمه ها نیز در این دو روز از ساعت ۷ صبح تا ۱۱ تعیین شده است.

آل یاسین در ادامه با اشاره به فعالیت مبادی مرتبط با حوزه تولید و کسب و کار مانند ادارات کل گمرک، امور مالیاتی ، تامین اجتماعی و شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه استان مرکزی، آورده است : این دستگاه ها لازم است، به صورت کشیک ارائه خدمات نمایند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری مرکزی در پایان برای به حداقل رساندن مصرف انرژی در ساعت کار اداری از متولیان امر خواست : با خاموشی سامانه روشنایی و رایانه‌هادر پایان وقت اداری و سامانه های برودتی یک ساعت قبل از پایان وقت اداری اقدام نموده و نظارت موثر را معمول دارند.
یاد آور می شود از ابتدای شهریور ، ساعت دورکاری دستگاه اجرایی استان به روال عادی باز میگردد و دورکاری پنجشنبه‌ها منتفی است.

ادارات منطقه سیستان پنجشنبه تعطیل شد

همه ادارات شهرستان‌های منطقه سیستان به جز دستگاه‌های امدادی و خدمات‌رسان، مدیریت بحران فرمانداری‌ها و دستگاه‌های مرتبط با مراودات مرزی تعطیل اعلام شد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان از تعطیلی ادارات منطقه سیستان در روز پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ خبر داد.

علیرضا شهرکی در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: پیرو دستور استاندار سیستان و بلوچستان و تصمیم اتخاذ شده دفتر مدیریت بحران استانداری، در راستای جلوگیری از آسیب به سلامت ساکنان منطقه، همه ادارات شهرستان‌های منطقه سیستان به جز دستگاه‌های امدادی و خدمات‌رسان، مدیریت بحران فرمانداری‌ها و دستگاه‌های مرتبط با مراودات مرزی تعطیل اعلام شد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان افزود: پیرو هشدار سازمان هواشناسی و با استناد به گزارشات دریافتی از اداره‌کل هواشناسی و محیط زیست استان مبنی بر روند افزایشی غلظت ذرات گرد و غبار و تصمیمات اتخاذ شده در راستای جلوگیری از آسیب به سلامت ساکنان منطقه همه ادارات پنج شهرستان منطقه سیستان به جز دستگاه‌های امدادی و خدمات‌رسان، مدیریت بحران فرمانداری‌ها و دستگاه‌های مرتبط با مراودات مرزی به استناد آیین‌نامه اجرایی تبصره سه ماده سه قانون هوای پاک فردا تعطیل اعلام شده است.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ