افشای جزئیات تازه از مرگ هولناک شلیر رسولی

0

ساتین نیوز: مدیرکل امور بانوان استانداری کردستان می‌گوید: گوران پس از سقوط شلیر رسولی، برای فرار از محل حادثه اقدام به گروگان‌ گرفتن ۲خانم و تیراندازی به سمت مأموران پلیس کرده بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ساتین نیوز به نقل از اقتصادنیوز، چند روز پس از مرگ هولناک شلیر رسولی، زنی که برای فرار از دست مردی که نیت سوئی داشت خودش را از پنجره خانه بیرون انداخته بود جزئیات تازه ای از این حادثه هولناک افشا شد.
لیلا آژیر، مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کردستان با بیان اینکه از روز نخست این حادثه با دستور استاندار در جمع این خانواده داغدیده حاضر و پیگیر پرونده آن هستیم، گفت: مرد متجاوز پس از آنکه شلیر رسولی خودش را از پنجره به پایین پرت کرده بود، حین فرار از پشت بام به منزل همسایه دیگر رفته و ۲ خانم دیگر را نیز به گروگان گرفته بود و خواسته از آنان نیز سوءاستفاده کند.

وی با اشاره به اینکه دادستان مریوان قول داده که این پرونده را سریع بررسی و تعیین تکلیف کند، گفت: استاندار، رئیس کل دادگستری استان و نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری نیز پیگیر این موضوع بوده و خواسته همه مسئولان و مردم تسریع در روند بررسی پرونده و اعدام این فرد رذل و اوباش است.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کردستان با اذعان به اینکه خانواده شلیر رسولی وضعیت روحی و روانی خوبی ندارند و فرزندانشان شاهد این ماجرا بودند، تصریح کرد: این خانم به خاطر حفظ آبرو، خود را از پنجره به پایین پرتاپ کرده بود و نباید حقش ضایع شود. همسایه ها پس از اطلاع از این حادثه به خاطر ترس از گوران قادری، جرأت نکرده بودند جلو بیایند و اجازه ندهند چنین اتفاقی بیفتد چرا که او اسلحه، چاقو و اسپری فلفل داشته است.

وی با بیان اینکه این مرد حین فرار ۳ تیر به سمت مأموران نیروی انتظامی شلیک کرده است، عنوان کرد: هم اکنون پرونده قضایی در مریوان در حال بررسی است.

آژیر با ابراز تأسف از اینکه رسانه های معاند نظام نیز همانند همیشه دنبال سوءاستفاده و حواشی هستند، ابراز کرد: به مردم این اطمینان را می دهیم که همه مسئولان پیگیر این پرونده هستند.

جزئیات مرگ دردناک شلیر از زبان همسرش/ زنم برای حفظ ناموس من جانش را از دست داد

پایگاه خبری ساتین نیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ