دلیل جالب داعش برای برده کشی غیراخلاقی و تجاوز جنسی به زنان و دختران

3

نیویورک تایمز نوشت: در یک مجله اینترنتی که اخیرا از سوی داعش منتشر شده است به صراحت مساله برده داری جنسی ذکر شده است.

عکس تجاوز جنسی زن داعش رابطه جنسی جنایات داعش تجاوز جنسی داعش تجاوز جنسی به زور

بنابر این گزارش، گروه تروریستی داعش در متنی که منتشر کرده است رسما اعلام کرده که دختران و زنان ایزدی را به عنوان برده های جنسی استفاده می کند. آنها این کار را این گونه توجیه کرده اند که این عمل، ایمان باطنی زنان  ایزدی را می سازد و باعث هدایت آنها می شود. دلیل دیگری که داعش برای این کار ذکر کرده این است که آنها شیطان پرست هستند و عقیده آنان از خود شیطان نیز منحرف تر است.

این اولین بار است که داعش اتهامات در مورد برده گیری زنان داعش را می پذیرد و از آن دفاع می کند. بر اساس اعلام داعش، قصد آنها برای انجام این کار تنها هدایت خود زنان ایزدی و مبارزه با عقیده آنها است و آنها به دنبال غرائز جنسی نیستند؛ مساله ای که بطلانش بر همگان روشن است.

 بنابر اعلام سازمان ملل متحد، بیش از ۵۰۰ نفر از زنان ایزدی از مناطق گوناگون گردآوری شده اند و پیش از آن نیز ۱۵۰ زن از نقاط مختلف سوریه برای فروش به عنوان برده جنسی ربوده شده بودند و داعش با دریافت چند هزار دلار، آنها را در اختیار افراد قرار می دهد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 3 )
  1. sas می گوید

    اگه دختر های کورد و ایزدی شیطان و شیطان پرست هستن که داعشی ها باید ازشون دوری کنن نه اینکه … این نشان میده خود داعشی ها شیطان هستن

  2. موژا می گوید

    ..دم توووووووو دهنشووووووووون خودم سرشون و میبرم کثافتااا

  3. ایرانی می گوید

    شیطانی که آنان می پرستند به آنان اجازه چنین جنایاتی را نمی دهد شما کیستید و که را می پرستید که به شما اجازه چنین کارهایی را داده است آیا به نظر شما لازم است آانن هم عقیده شما شوند تا دنیا را چنین به جنایت قتل و تجاوز جنسی آلوده نمایند یا بهتر است بر دین خود بمانند تا همچنان پاک باشند