سریال پوست شیر کی پخش میشود (چند شنبه ها میاد)

0

سریال پوست شیر کی پخش میشود ، تاریخ پخش سریال پوست شیر ، زمان سریال پوست شیر ، سریال پوست شیر کی میاد ، سریال پوست شیر چند شنبه ها میاد ، ساعت پخش سریال پوست شیر ، سریال پوست شیر چند شنبه ها پخش می شود

سریال پوست شیر کی پخش میشود (چند شنبه ها میاد)

سریال پوست شیر The Lion Skin به کارگردانی و نویسندگی جمشید محمودی و به تهیه‌کنندگی نوید محمودی در سال ۱۴۰۰ ساخته شده است. جمشید محمودی که پیش از این فیلم‌ها و سریال‌های پر مخاطبی را برای تلویزیون در ژانرهای درام، کمدی و اجتماعی ساخته است، این بار با پوست شیر به سراغ قصه‌ای اجتماعی رفته‌ است. در این سریال بازیگرانی همچون شهاب حسینی، هادی حجازی‌فر، مهرداد صدیقیان، پردیس احمدیه، پانته آ بهرام به ایفای نقش می‌پردازند.

سریال پوست شیر – Poste Shir Serial

سال ساخت: ۱۴۰۱ | پخش: ۱۴۰۱

اسامی بازیگران پوست شیر

شهاب حسینی، پردیس احمدیه، هادی حجازی‌ فر، پانته‌ آ بهرام، بابک کریمی , بانیپال شومون , مهرداد صدیقیان , نیلوفر کوخانی ، علیرضا کمالی ، علی اوسیوند ، احسان امانی ، بهزاد خلج

خلاصه داستان پوست شیر

نعیم که پانزده سال زندان را به عشق دیدن دخترش تاب آورده پس از رهایی، برای دیدار با او دچار بحرانی بزرگ می‌شود. این سریال که داستان یک پلیس آگاهی را با بازی شهاب حسینی روایت می کند در ژانر درام ملتهب ساخته شده است.

سریال پوست شیر جدیدترین فیلمهای ایرانی در شبکه نمایش خانگی جدول پخش شبکه نمایش خانگی اخبار فیلم و سریال

زمان پخش در شبکه نمایش خانگی

پخش سریال پوست شیر از تاریخ ۶ مهرماه ۱۴۰۱ شروع شد و قرار است هر هفته چهارشنبه ها پخش شود .

پوست شیر از کجا و چه زمانی پخش می شود

این مجموعه از تولیدات فیلم نت است که تماشای آن برای افراد بالای ۱۵ سال مناسب تشخیص داده شده و اگر قصد دارید این سریال را دنبال کنید می توانید هر هفته چهارشنبه ها ساعت ۸ شب منتظر آن باشید.

توقیف پخش سریال پوست شیر با بازی شهاب حسینی

چندثانیه نوشت: پخش سریال پوست شیر به دلایل نامعلوم متوقف شد.

تاریخ پخش این سریال متعاقبا اعلام خواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ