علت مرگ پسر نسرین مقانلو (دلیل فوت و بیماری)

1

علت مرگ پسر نسرین مقانلو چیست ، علت فوت پسر نسرین مقانلو ، علت مرگ فرزند نسرین مقانلو ، علت بیماری پسر نسرین مقانلو ، دلیل مرگ مشکوک پسر نسرین مقانلو چه بود ، پشت پرده مرگ پسر نسرین مقانلو افشا شد

علت واقعی فوت پسر ۲۶ ساله نسرین مقانلو

دلیل مرگ ناگهانی پسر نسرین مقالو بازیگر معروف ایرانی چیست؟

ساعت ۵ بعد از ظهر پنجشنبه ۷ مهر، مأموران کلانتری ۱۳۷ نصر در تماس با بازپرس ساسان غلامی از مرگ مشکوک پسر جوانی در خانه‌اش خبر دادند.

به دنبال این خبر بازپرس جنایی و تیم بررسی صحنه جرم راهی محل شده و با جسد پسری ۲۶ ساله در اتاق خواب مواجه شدند. در بررسی‌های اولیه مشخص شد این پسر جوان که ارشیا نام داشت فرزند بزرگ نسرین مقانلو، بازیگر معروف صداوسیما است که ۱۰ روز قبل از امریکا برای دیدن مادرش به ایران آمده بود.

نخستین بررسی‌ها نشان می‌داد وی از مدتی قبل در امریکا تحت درمان بوده و روز حادثه بعد از مصرف داروهایش برای استراحت به اتاق خواب رفته است. اما دقایقی بعد وقتی مادرش به داخل اتاق رفت متوجه شد او دچار حالت تهوع شده و حال خوبی ندارد. بلافاصله با اورژانس تماس گرفته و زمانی که امدادگران راهی خانه او شدند بعد از معاینه اولیه دریافتند وی جان باخته است.

بررسی‌های اولیه متخصصان پزشکی قانونی احتمال مسمومیت دارویی را علت مرگ پسر ۲۶ ساله اعلام کردند. با این حال بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی برای سم شناسی، بررسی نمونه‌ها از سوی متخصصان تشخیص هویت، تحقیق از خانواده ارشیا، بررسی سوابق بیماری و پرونده بالینی او را صادر کرد.

نسرین مقانلو فرزندان نسرین مقانلو پسر نسرین مقانلو بیوگرافی نسرین مقانلو ارشیا خلیلیان

خانم بازیگر در این باره به تیم تحقیق گفت: پسرم برای تحصیل به امریکا رفته بود اما ۱۰ روز قبل برای دیدن من به ایران آمد. پسرم چند سال قبل در حادثه‌ای از ناحیه سر دچار مصدومیت شده و جراحی مغزی کرده بود. بعد از آن دارو مصرف می‌کرد و تحت درمان بود. حتی در امریکا نیز به درمانش ادامه داد.

روز حادثه پس از صرف ناهار به اتاقش رفت تا داروهایش را مصرف و کمی استراحت کند. اما دقایقی بعد ناگهان دچار حالت تهوع شد و از هوش رفت. بلافاصله با اورژانس تماس گرفتم اما پسرم فوت کرد.

از سکته مغزی تا شایعات

ارشیا خیلیلان فرزند اول نسرین مقانلو طبق آنچه از منابع نزدیک به خانواده اش گفته شه بر اثر عارضه مغزی (سکته مغزی) دار فانی را وداع گفته است

مرحوم در چند سال اخیر به همراه پدر و برادر خود در آمریکا زندگی می کرد و هر از چند گاهی به ایران رفت و آمد داشت

متاسفانه بعد از فوت ارشیا، شایعات مختلفی از جمله کشته شدن وی در اعتراضات در فضای مجازی منتشر شده که صحت ندارد

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

1 نظر
  1. محمد می گوید

    خب باید دید این داروها رو هم قبلا مصرف میکرده یا نه ، اگر مصرف میکرده نمیتونه عامل اصلی مرگش شده باشه