بازی بارسلونا اینترمیلان ساعت چند و کی است

0

بازی بارسلونا اینترمیلان ساعت چند و کی است ، بازی بارسلونا و اینترمیلان ساعت چنده ، بازی بارسلونا و اینترمیلان کی است ، ساعت فوتبال بارسلونا و اینترمیلان ، تاریخ بازی بارسلونا و اینترمیلان رفت و برگشت ، بازی بارسلونا و اینترمیلان امشب و فردا شب barcelona vs inter miami

بازی بارسلونا اینترمیلان ساعت چند و کی است

تیم فوتبال بارسلونا فردا شب (سه شنبه) در سومین هفته از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در حالی به مصاف اینتر می‌رود که که پنج بازیکن خود را برای این بازی در اختیار نخواهد داشت.

ممفیس دپای، ژول کونده، هکتور بیرین، رونالد آرائوخو و فرنکی دیونگ بازیکنانی هستند که به دلیل مصدومیت و کامل نشدن دوران ریکاوری‌شان، نمی‌توانند سایر شاگردان ژاوی هرناندس را در سفر به میلان همراهی کنند. در این میان دیونگ ۲۵ ساله دیونگ در حالی این بازی را از دست می‌دهد که در تمامی رقابت‌های فصل جاری تنها ۸ بازی انجام داده و یک گل هم زده است.

در غیاب این ۵ بازیکن، بارسلونا توانسته فرانک کسیه را آماده سفر به میلان کند، ضمن اینکه دو بازیکن جوان این تیم، پابلو توره و مارک کاسادو هم تیم را همراهی خواهند کرد.

در این بین گفته می‌شود روملو لوکاکو مهاجم بلژیکی اینتر که مدت‌ها پیش مصدوم شده اما احتمال می‌رفت به بازی با بارسلونا برسد، این شانس را از دست داده و همچون هفته‌های قبل نراتزوری را همراهی نخواهد کرد.

اینتر و بارسلونا هر دو از مجموع دو بازی اول‌شان ۳ امتیاز گرفته‌اند؛ بدین ترتیب که هر دو تیم مغلوب بایرن مونیخ شده‌اند و از ویکتوریا پلژن ۳ امتیاز گرفته‌اند.

ساعت بازی اینترمیلان بازی بعدی بارسلونا بازی امشب بارسلونا ساعت چند است

ساعت بازی بارسلونا و اینترمیلان در لیگ قهرمانان اروپا | ژاوی در برابر اینزاگی

در دور سوم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا که سه شنبه شب ۱۲ مهر ۱۴۰۱  آغاز می شود، اینترمیلان باید با بارسلونا رودررو شود.

بارسلونا که در بازی خود مقابل بایرن تن به شکست داده، با برتری مقابل ویتوریا پلژن ۳ امتیازی است و برای صعود به مرحله بعد نیاز مبرمی به پیروزی در این دیدار دارد.

بارسا در لالیگا بالاخره از لغزش رئال استفاده کرد و این هفته صدرنشین شد، اما اینتر با اینزاگی تا به اینجا وضعیت خوبی نداشته و نه در لیگ قهرمانان و نه در سری آ خوب کار نکرده است.

این دیدار از ساعت ۲۲:۳۰ آغاز خواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ