برگزارکننده مدلینگ در رشت بازداشت شد / انتشار تصاویر غیراخلاقی کاربران

0

رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان گیلان از شناسایی و دستگیری عامل برگزاری مسابقه مدلینگ در یکی از شبکه های اجتماعی غیرمجاز در رشت خبر داد.

مسابقه مدلینگ مدل تهرانی زیباترین مدل ایرانی زن مدل ایرانی دختر مدل ایرانی
سرهنگ ایرج محمدخانی عصر چهارشنبه گفت: در راستای مقابله با جرایم علیه عفت و اخلاق عمومی، کارشناسان تیم رصد پلیس فتا، پروفایلی را در یکی از شبکه های اجتماعی غیر مجاز شناسایی کردند که گردانندگان آنها در پوشش مسابقه بزرگ مدلینگ، اقدام به بارگذاری تصاویر غیراخلاقی دختران جوان می کردند.
وی افزود: با پی جویی های فنی و پلیسی، عاملان انتشار تصاویر غیراخلاقی کاربران که دو نفر مرد، اهل و ساکن رشت بودند؛ شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی دستگیر شدند.
رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات گیلان با بیان اینکه متهمان با توجه به ادله دیجیتال کشف شده در بازرسی از منزلشان به صراحت به بزه انتسابی خود اعتراف کردند، گفت: متهمان با برگزاری مسابقه بزرگ مدلینگ در یکی از شبکه های اجتماعی غیر مجاز و تعیین جایزه برای نفرات اول تا سوم، کاربران عضو این شبکه ها را به مدل شدن و گرفتن عکس های غیر اخلاقی و بارگذاری آن در پروفایل خود ترغیب می کردند.
سرهنگ محمدخانی از کاربران فضای مجازی خواست آسیب های شبکه های اجتماعی غیرمجاز را در حوزه اخلاقی جدی گرفته و با افزایش سطح هوشیاری از سوء استفاده افراد سودجو و فرصت طلب پیشگیری کنند.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ