چرا حقوق فرهنگیان واریز نشده

0

چرا حقوق فرهنگیان واریز نشده ، چرا حقوق آبان ماه فرهنگیان واریز نشده ، چرا حقوق فرهنگیان واریز نمیشه ، چرا حقوق معلمان واریز نشده ، چرا حقوق فرهنگیان واریز نمیشه ، چرا حقوق فرهنگیان هنوز واریز نشده ، ایا حقوق ابان ماه فرهنگیان واریز شد

چرا حقوق آبان فرهنگیان واریز نشده

امروز چهارشنبه ۲ آبان ۱۴۰۱ حقوق و مزایای رتبه بندی معلمان واریز می‌شود

صادق ستاری فرد سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش با عذرخواهی از فرهنگیان به دلیل تأخیر در پرداخت حقوق آبان، اظهار کرد: با پیگیری های وزیر آموزش و پرورش، دفتر رئیس‌جمهور و با موافقت سازمان برنامه و بودجه، حقوق و مزایای رتبه‌بندی معلمان، امروز واریز می‌شود.

وی با بیان اینکه سازمان برنامه و بودجه تخصیص اعتبار را داده و خزانه در حال واریز مبالغ است، ادامه داد: احکام اولیه معلمان مشمول صادر شده است که رتبه یک یعنی «آموزشیار معلم» برای آنها لحاظ شده است و مزایای آن به همراه معوقات ۸ ماهه آن، امروز به همراه حقوق آبان به حساب معلمان واریز می شود

ستاری فرد با بیان اینکه فرایند تعیین رتبه معلمان و صدور احکام قطعی آنها در جریان است، گفت: معلمانی که در فرایند نقل و انتقال بودند و احکام خود را دریافت نکردند، نگران نباشند، چرا که احکام آنها و کسانی که جامانده‌اند، در آذرماه صادر می‌شود و از مزایای رتبه‌بندی بهره مند خوهند شد.

موضوع رتبه‌بندی معلمان یکی از وعده‌های رئیس‌جمهور بود که این وعده با صدور احکام و واریز مزایای رتبه‌بندی و معوقات، فرایند تحقق را طی می‌کند.

حقوق معلمان حقوق فرهنگیان اخبار فرهنگیان

اجرای کامل طرح رتبه بندی معلمان، شاید تا چهار ماه دیگر

رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش:

طرح رتبه‌بندی معلمان بسیار زمان‌بر است، اما تلاش می‌کنیم در طول مدت سه تا چهار ماه این کار به سرانجام برسد./ ایسنا

حکم رتبه بندی برخی مشمولان، آذرماه صادر می گردد

زارعی، رئیس مرکز سنجش و پایش وزارت آموزش و پرورش: بازنشسته های ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ و بعد از آن ،نومعلمان ، انتقالی ها و … مشمول رتبه بندی می شوند .
کسانی که این ماه حکم آنها صادر نشود، با حقوق آذر ماه پرداخت خواهد شد .

‌احکام جدید بسیاری از همکاران هنوز صادر نشده و وزیر آموزش و پرورش هم از احتمال صدور احکام بیش از نیمی از فرهنگیان در آذرماه خبر داده!

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ