پخش زنده بازی سوئیس و کامرون آنلاین و بدون سانسور

0

پخش زنده بازی سوئیس و کامرون آنلاین و بدون سانسور

امروز از ساعت ۱۳:۳۰ در ورزشگاه الجنوب تیم‌های ملی سوئیس و کامرون در نخستین دیدار گروه G جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر به مصاف هم خواهند رفت.

پخش زنده سوئیس و کامرون ۳ آذر ۱۴۰۱

شما مخاطبان گرامی می‌توانید در زمان برگزاری مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲، آن را از طریق لینک زیر به صورت زنده تماشا کنید. برای تماشای پخش زنده بازی سوئیس و کامرون امروز پنجشنبه ۳ آذر ۱۴۰۱ از لینک زیر استفاده کنید:

 

Switzerland vs Cameroon | https://v4.sportsonline.to/channels/hd/hd1.php (EN) 

جام جهانی 2022 قطر پخش زنده فوتبال از اینترنت بدون سانسور بازی کامرون بازی سوئیس

سوئیس؛ یک مرحله بالاتر

سوئیس از قدیمی‌های جام‌جهانی است که از دومین دوره در مسابقات حاضر بوده، ولی هیچ‌وقت بالاتر از یک‌چهارم نهایی نرفته‌اند؛ حتی در دوره‌ای که سال ۱۹۵۴ میزبان بوده‌اند. شاید این آرزوی هواداران سوئیس باشد که حداقل این دوره بین ۸ تیم قرار بگیرند، چرا که همان سال ۱۹۵۴ برای آخرین مرتبه این اتفاق رخ داده. سوئیسی‌ها کار سختی در گروه‌شان خواهند داشت، ولی برای صعود کم‌شانس نیستند.

کامرون؛ شیرها مثل ۱۹۹۰

نام و آوازه کامرون در فوتبال دنیا پیچیده و ستاره‌های بزرگی داشته‌اند، اما یادآوری این نکته که فقط یک مرتبه در سال ۱۹۹۰ و وقتی که رژه میلا می‌درخشید از مرحله گروهی صعود کرده‌اند، تلخ است. شیرهای رام‌نشدنی حالا می‌خواهند به حسرت ۳۲ ساله پایان دهند. باز هم کار سختی خواهد بود، چرا که گروه‌شان آسان نیست. از طرفی در ۶ بازی آخرشان فقط یک برد داشته‌اند و آخرین برد مهم‌شان به مارس و در انتخابی جام‌جهانی مقابل الجزایر برمی‌گردد.

آخرین جدال
کامرون و سوئیس تابه‌حال در هیچ مسابقه‌ای اعم از دوستانه و رسمی به مصاف هم نرفته‌اند.

آمار بازی
۱) این اولین بازی بین تیم‌های ملی کامرون و سوئیس است که با توجه به برگزاری در جام‌جهانی ماندگار خواهد شد.
۷) در ۷ حضور کامرون در جام‌جهانی، شیرهای رام‌نشدنی فقط یک مرتبه در سال ۱۹۹۰ از مرحله گروهی صعود کردند و تا یک‌چهارم نهایی هم بالا رفتند.
۱۱) سوئیس در ۱۱ دوره جام‌جهانی حضور پیدا کرده و فقط ۴ مرتبه از مرحله گروهی بالاتر نرفته. در ۲ دوره قبلی سوئیس در مرحله یک‌هشتم نهایی حذف شده.
۱) ریگوبرت سانگ و مورات یاکین سرمربیان کامرون و سوئیس برای نخستین مرتبه به‌عنوان مربی در جام‌جهانی حاضر خواهند شد.

مصدومان و محرومان
هردو تیم بدون مصدوم راهی مسابقه نخست‌شان در جام‌جهانی ۲۰۲۲ خواهند شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ