نتیجه بازی انگلیس و آمریکا چند چند شد

0

نتیجه بازی انگلیس آمریکا ، نتیجه بازی انگلیس و آمریکا چند چند شد ، نتیجه بازی آمریکا انگلیس جام جهانی ۲۰۲۲ قطر ، نتیجه بازی آمریکا و انگلیس چی شد ، کی برنده شد ، کدام تیم برنده شد England vs USA

نتیجه بازی انگلیس و آمریکا چند چند شد

دو تیم انگلیس و آمریکا در دور دوم مرحله گروهی از گروه B، آخرین بازی امشب را برگزار کرند.

تیم های ملی انگلیس و آمریکا در چارچوب بازی های دور دوم مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۲۲ به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با نتیجه تساوی صفر بر صفر به پایان رسید.

در آخرین بازی از شب ششم جام جهانی ۲۰۲۲، جمعه شب از ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران، از گروه A در ورزشگاه البیت تیم‌های ملی آمریکا و انگلیس به مصاف هم رفتند که این بازی بدون گل خاتمه یافت، نتیجه‌ای که به سود تیم ملی ایران است.

نتیجه بازی آمریکا و انگلیس در جام جهانی ۲۰۲۲

با این نتیجه تیم ملی انگلیس با کسب اولین تساوی مسابقات ۴ امتیازی شد و در رتبه اول ماند.

تیم ملی آمریکا هم با ۲ امتیاز در رتبه سوم جدول رده بندی گروه B رقابت های جام جهانی ۲۰۲۲ قرار گرفت.

انگلیس در دور نخست مقتدر ظاهر شد و توانست تیم ملی ایران را با نتیجه شش بر دو مغلوب کند. نتیجه‌ای که آن‌ها را در همان دور اول تبدیل به مدعی فتح جام کرد و هواداران این تیم منتظر یک پیروزی بی‌دغدغه دیگر این بار مقابل آمریکا هستند. آمریکا در بازی اول خود اگرچه نمایش بهتری نسبت به ولز داشت اما در عین بدشانسی در مقابل این تیم متوقف شد و حالا با یک امتیاز در جایگاه سوم جدول قرار دارد.

بازی انگلیس بازی آمریکا

جام جهانی ۲۰۲۲ قطر – گروه B
ورزشگاه: استادیوم البیت

داور: خسوس وانزوئلا

تیم ملی انگلیس:

جردن پیکفورد، جان استونز، هری مگوایر، کیران تریپیه، لوک شاو، دکلان رایس، جود بلینگهام (۶۸- جردن هندرسون)، میسون ماونت،بوکایو ساکا (۷۷- مارکوس رشفورد)، رحیم استرلینگ (۶۸- جک گریلیش) و هری کین

سرمربی: گرت ساوتگیت

بازی انگلیس بازی آمریکا

تیم ملی آمریکا:

مت ترنر، سرجینیو دست (۷۷- شک مور)، واکر زیمرمن، تیلر آدامز، آنتونی رابینسون، یونس موسی، وستون مک کنی (۷۷- برندن آرنسون)، کریستین پولیشیچ، تیم ریم، رایت و تیموتی وه‌آ

سرمربی: گرگ برهالتر

بازی انگلیس بازی آمریکا

لحظات حساس:

در دقیقه ۹، حرکت هماهنگ شده بلینگهام و ساکا از سمت راست نتیجه بخش بود و ساکا توپ را داخل محوطه جریمه برای هری کین ارسال کرد و ضربه کین پس از برخورد به مدافع آمریکا به کرنر رفت.

در دقیقه ۱۳، زوج سازی عالی تریپیر و ساکا از سمت راست و نفوذ ستاره آرسنالی انگلیسی‌ها به داخل محوطه جریمه منجر به یک پاس رو به بیرون شد که مدافعان آمریکا اجازه ضربه زدن را به کین ندادند.

در دقیقه ۱۶، ارسال مک کنی از میانه‌های میدان روی سر رایت فرود آمد اما ضربه سر این بازیکن با اختلافی اندک به بیرون رفت.

بازی انگلیس بازی آمریکا

در دقیقه ۲۵، ارسال یونس موسی از سمت راست به مک کنی رسید و ضربه زیبای این بازیکن با اختلافی ناچیز از بالای دروازه بیرون رفت تا جدی‌ترین موقعیت عقاب‌ها تا این لحظه از دست برود.

در دقیقه ۲۸، شوت یونس موسی از پشت محوطه جریمه پس از برخورد به دکلان رایس تغییر مسیر داد اما پیکفورد توانست این توپ را مهار کند.

در دقیقه ۳۲، یونس موسی در میانه میدان توپ را به سمت چپ جایی که پولیسیچ حضور داشت برد و او هم با یک شوت سنگین از پشت محوطه جریمه دروازه پیکفورد را هدف قرار داد اما ضربه پولیسیچ به تیر دروازه اصابت کرد.

 

در دقیقه ۴۱، نفوذ سرجینیو دست از سمت راست و ورود او به داخل محوطه جریمه فرصت شوتزنی را در اختیار او قرار داد اما ضربه دست پس از برخورد به مگوایر به کرنر رفت.

در دقیقه ۴۲، ارسال سرجینیو دشت از سمت راست روی سر پولیسیچ فرود آمد اما ضربه پولیسیچ با اختلاف کمی از کنار دروازه پیکفورد به بیرون رفت.

در دقیقه ۴۴، یک و دوی دیدنی شاو و استرلینگ از سمت چپ و دریبل زیبای شاو باعث شد او وارد محوطه جریمه شود و پاس شاو به ساکا رسید اما ضربه ستاره آرسنال بی‌دقت بود و به بیرون رفت.

در دقیقه ۴۵، شوت زیبای ماونت از پشت محوطه جریمه را این بار ترنر به خوبی توانست مهار کند.

بازی انگلیس بازی آمریکا

در دقیقه ۴۸، ضربه مک کنی از پشت محوطه جریمه با اختلاف کمی از بالای دروازه پیکفورد بیرون رفت.

در دقیقه ۵۸، پولیسیچ پس از دریبل کردن چند بازیکن انگلیس از سمت چپ زمین ضربه‌ای را روانه دروازه سه شیرها کرد که توپ پس از برخورد به بازیکن انگلیس به کرنر رفت.

در دقیقه ۹۰، انگلیس صاحب یک ضربه ایستگاهی شد و شاو توپ را ارسال کرد. ارسالی که با ضربه سر زیبای کاپیتان کین همراه شد اما ضربه او با اختلاف ناچیز بیرون رفت.

حاشیه:

*باشروع نیمه دوم و رسیدن به دقیقه ۶۰، انگلیسی‌ها زیر فشار حملات آمریکایی‌ها قرار گرفتند و هواداران آمریکا به شدت در حال تشویق بازیکنانشان هستند.

*شک مور به محض ورود به زمین روی گریلیش خطا کرد و عصبانیت ستاره منچستر سیتی از این اتفاق منجر به یک درگیری مختصر بین طرفین شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ