بلعیدن ۵کیلو موادمخدر برای قاچاق به زندان

0

ساتین نیوز: از مدتی قبل مأموران زندان یکی از استان‌های شرقی کشور به اطلاعاتی دست یافتند که از قاچاق مواد ‌مخدر به زندان حکایت داشت.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی ساتین نیوز به نقل از خبرفوری، اطلاعات به دست آمده نشان می داد اعضای یک باند حرفه ای با کمک زندانیانی که از زندان مرخصی می گیرند و در حال رفت وآمد به زندان هستند مواد مخدر را وارد زندان کرده و به قیمت های گزافی می فروشند.

در این شرایط تحقیقات گسترده ای برای شناسایی اعضای این باند و عاملان ورود مواد مخدر به زندان آغاز شد. هرچند قاچاقچیان احتیاط زیادی به خرج دادند تا نقشه شان برملا نشود، اما سرانجام مأموران با استفاده از سرنخ هایی که به دست آورده بودند موفق شدند اعضای این شبکه قاچاق موادمخدر را به زندان شناسایی کنند.

حجت الاسلام والمسلمین عبداللهی، رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه روز گذشته در جلسه شورای عالی قوه قضاییه، از دستگیری اعضای این باند به اتهام وارد کردن مواد مخدر به زندان خبر داد و گفت: اعضای این شبکه، ۷نفر هستند که از طریق بلعیدن بسته های مواد مخدر قصد وارد کردن بیش از ۵کیلوگرم مواد مخدر را به زندان داشتند، اما با هوشیاری مأموران دستگیر شدند.

ماجرای تنبیه جنجالی دانش آموز مرودشتی توسط معلم چه بود؟

پایگاه خبری ساتین نیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ