چرا نتایج قرعه کشی ایران خودرو اعلام نمیشود

0

چرا نتایج قرعه کشی ایران خودرو اعلام نمیشود ، چرا نتایج قرعه کشی ایران خودرو مادران اعلام نمیشود ۱۴۰۱ ، چرا نتایج قرعه کشی ایران خودرو برای مادران اعلام نمیشود

چرا هنوز نتایج قرعه کشی ایران خودرو اعلام نمیشود

چرا نتایج قرعه کشی ایران خودرو اعلام نشد ؟ پاسخی که احتمالا نمی تواند افکار عمومی را قانع کند در رابطه با اینکه چرا نتایج قرعه کشی ایران خودرو اعلام نشد

گروه صنعتی ایران خودرو اخیرا ۴ محصول خود را از روز ۱۸ دی تا ۲۵ دی ۱۴۰۱ به بازار عرضه کرد که در این طرح بیش از ۹ میلیون نفر برای خرید خودرو ثبت نام کردند و آمار عجیبی را به ثبت رساندند. در همین راستا ایران خودرو از ساعت ۱۱ روز سه شنبه ۲۷ دی ۱۴۰۱ مراسم قرعه کشی این طرح را انجام داد؛ طرحی که ظرفیت آن فقط ۲۰ هزار دستگاه بود.

یک منبع آگاه در شرکت خودروسازی ایران‌خودرو در خصوص تاخیر در اعلام نتایج قرعه کشی خودرو گفت: علت این امر مربوط به اخذ استعلام و از مراجع ذیربط مانند نیروی انتظامی ثبت احوال و ستاد حمل و نقل است که این موضوع کار را زمان بر کرده است.

این سوال پیش می آید که اگر بحث استعلام گیری است چرا دوره های قبلی این موارد پیش نمی آمد .

نتایج قرعه کشی ایران خودرو قرعه کشی ایران خودرو

به اطلاع شرکت کنندگان‌ فروش ایران‌خودرو می رساند، نتایج قرعه‌کشی ویژه متقاضیان عادی، شنبه ۱ بهمن ماه ۱۴۰۱ اعلام می شود.

نتایج قرعه کشی ایران خودرو از طریق سایت این شرکت و پیامک اطلاع رسانی می شود. متقاضیان برای دیدن نتایج قرعه کشی می توانند به لینک https://esale.ikco.ir/#!/lotteryWinnerList مراجعه کنند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ