آیا استقلال تهران به لیگ دسته یک سقوط می کند؟

0

آیا استقلال تهران به لیگ دسته یک سقوط می کند؟

علی فتح‌الله‌زاده در روزهای اخیر جلسات پی در پی را در خارج از تهران جهت امضای قرارداد با اسپانسر و پرداخت پول استراماچونی انجام داده اما نکته غیر قابل پیش بینی برای او و باشگاه استقلال قراردادهای عجیب این باشگاه در فصل گذشته بوده است.

قراردادهای باشگاه استقلال در دو فصل گذشته طوری به امضا رسیده که این باشگاه را برای امضای قرارداد با اسپانسر جدید محدود کرده است. واضح تر این که باشگاه استقلال در زمان مدیریت آجورلو با چند کارگزار قراردادهای انحصاری امضا کرده که در این قراردادها قید شده باشگاه استقلال نمی‌تواند اسپانسر جدیدی را به مجموعه خود اضافه کند. از این رو آوار جدیدی بر سر باشگاه استقلال جهت جذب اسپانسر جدید فرود آمده و کار را برای آبی‌ها سخت تر کرده است.

طلب استراماچونی اخبار استقلال تهران (آخرین و جدیدترین خبرها)

نکته عجیب دیگر این است که استقلال پولی را هم که از فروش قایدی فصل قبل دریافت کرده، را هم خرج کرده بدون این که پول الشباب الاهلی را پرداخت کند. حدود ۳۰ میلیارد فصل قبل برای فروش قایدی به حساب باشگاه استقلال واریز شده بوده که این باشگاه در فصل گذشته پول استراماچونی را نداده تا در کنار این موارد قراردادهای عجیب با اسپانسرها هم در فصل گذشته مانعی برای این باشگاه باشد.

منبع:همشهری‌آنلاین

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ