آیا احمدی نژاد کشته شد (آیا احمدی نژاد زنده است؟)

0

آیا احمدی نژاد کشته شد ، آیا احمدی نژاد زنده است یا مرده ، خبر فوری احمدی نژاد درگذشت

ماجرای خبر فوت و کشته شدن احمد نژاد چیست

امروز ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ شایعاتی مبنی بر تصادف محمود احمدی نژاد که کشته شد بر اثر سانحه تصادف رانندگی و کشته شدن دکتر منتشر شده است.

که هنوز هیچ منبع موثقی این خبر را تایید نکرده است. همچنین وی این روزها در امارات به سر میبرد و احتمال تصادف وی کم می باشد.

خبر فوت و مرگ دکتر احمدی نژاد ساخته شایعه سازان فضای مجازی است.

محمود احمدی نژاد فوت محمود احمدی نژاد احمدی نژاد کجاست

محمود احمدی‌نژاد کجاست؟

پرسشی است که از زمان شروع اعتراضات اخیر بارها از سوی برخی از کاربران در فضای مجازی و افکار عمومی مطرح شده است. علت آن هم به این باز می‌گردد که وی همیشه در مقاطع و اتفاقات مهم همچون انتخابات و اعتراضات ژست اپوزیسیون به خود می‌گرفت و داعیه حمایت از مردم و مطالبات آن‌ها می‌شد. چندی پس از اعتراضاتی که به دنبال مرگ مهسا امینی انجام شد، احکام اعضای جدید مجمع تشخیص صادر شد و به باور عده‌ای از جمله عبدالرضا داوی، عضو پیشین دفتر احمدی‌نژاد، انتصاب مجدد وی در مجمع تشخیص مصلحت نظام با سکوتی که در پیش گرفته مرتبط است.

احمد علیرضا بیگی، نماینده مجلس و از نزدیکان محمود احمدی‌نژاد در پاسخ به اینکه آیا محدودیتی برای او در نظر گرفته شده که در این مدت در سکوت به سر می‌برد، گفت: «خیر، محدودیتی در نظر گرفته نشده است.»

وی درباره علت سکوت خبری رئیس جمهور اسبق ایران عنوان کرد: «برداشت من این است که ایشان حرف و اعتراض‌شان را در ابعاد مختلف نسبت به مدیریت و شرایط حاکم بر کشور و روابط بین‌الملل به وضوح بیان کردند و خبر از آمدن یک سیل دادند که متاسفانه این سیل آمد. با وجود اینکه معترض هستند و نقد دارند، قطعا هدف‌شان این نبود که در ردیف کسانی همچون رضا پهلوی یا میرحسین موسوی قرار گیرند.»

علیرضا بیگی همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا احمدی‌نژاد قصد منتشر کردن بیانیه یا واکنش‌هایی از این دست را دارد یا خیر، بیان کرد: «ایشان قصد نمک پاشیدن روی زخمی که به وجود آمده است را ندارند. در عین حال که بارها اعلام کرده‌اند که نسبت به شرایط موجود انتقاد دارند ولیکن به هیچ عنوان قصد نقش‌آفرینی در صحنه‌ای که بیگانه آن را آراسته است، ندارد.»

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ