اسیدپاشی ​دو زن بر روی مرد جوان در هشترود + عکس

1

مرد جوان که در یکی از روستاهای هشترود قربانی اسیدپاشی دو زن شده بود، برای درمان به بیمارستان سوانح و سوختگی تهران منتقل شد. پلیس در این پرونده دو مظنون را دستگیر کرده که متهمان منکر هرگونه جرمی شده‌اند.

عکس اسید پاشی اخبار حوادث اخبار جنایی

مرد سی ساله به نام بابا که اهل یکی از روستاهای شهرستان هشترود در استان آذربایجان شرقی است، بیست و ششم شهریور امسال خانه را برای رفتن به شهر ترک کرد تا در آزمونی شرکت کند. ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه امتحانش تمام شد و با سوار شدن به خودروی پژویی که از برادرش امانت گرفته بود، به سمت روستا بازگشت.

در میانه راه بود که تلفن همراهش زنگ زد. شماره ناشناس بود و وقتی جواب داد، از آن سوی خط مردی شروع به فحاشی کرد. چند بار از مرد غریبه خواست خودش را معرفی کند، اما او همچنان فحاشی می کرد. بناچار تلفن همراهش را خاموش کرد و به مسیرش ادامه داد.

«بابا» وقتی به شهرک صنعتی درحومه هشترود نزدیک شد، چهار سرنشین یک خودروی سواری راهش را سد کردند. مرد جوان با مشاهده چهار زن و مرد، برای اعتراض از ماشین پیاده شد که دو مرد با مشاهده او شروع به فحاشی کردند. مردجوان تصمیم گرفت موضوع را به پلیس اطلاع دهد که دو زن جوان خود را به او رسانده و ظرف اسید را روی صورتش ریختند.

فریاد «سوختم، سوختم» راننده جوان سکوت جاده را شکست. چند قدمی برداشت و بعد کنار خودرو افتاد. دو زن اسید پاش و مردانی که همراه آنها بودند با برداشتن گوشی تلفن و پول های «بابا» سوار خودرویشان شده و محل حادثه را ترک کردند.

مرد جوان فریاد می زد و کمک می خواست اما کسی صدایش را نمی شنید. نیم ساعتی از حادثه گذشته بود که راننده تریلری در حال عبور از همان محل حادثه، صدای ناله های قربانی اسیدپاشی را شنید. راننده سریع خودش را به «بابا» رساند و با آبی که همراهش بود شروع به شستن دست و صورت قربانی اسیدپاشی کرد. بعد هم با پلیس تماس گرفت. با حضور ماموران در محل حادثه آنها به تحقیق از وی پرداختند و مرد مصدوم را به بیمارستان هشترود منتقل کردند.

پزشکان در بررسی وضع او متوجه شدند وی مورد اسید پاشی قرار گرفته و به دلیل سوختگی زیاد باید به بیمارستان شهر تبریز منتقل شود.

پس از به هوش آمدن مرد مصدوم و تحقیقات پلیسی مشخص شد، اسیدپاشی از سوی چهار زن و مرد و با انگیزه سرقت انجام شده است.

پس از این حادثه، خانواده مرد جوان با حضور در پلیس آگاهی شهرستان هشترود از متهمان فراری شکایت کردند و چهار مرد و زن ناشناس با دستور دادیار شعبه اول دادسرای عمومی و انقلاب این شهر تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند.

سرانجام با تجسس های پلیسی چند روز پیش ماموران سرنخ هایی از هویت دو زن اسیدپاش به دست آوردند و موفق به دستگیری دو مظنون زن در این رابطه شدند. این دو نفر با انتقال به پلیس آگاهی در بازجویی اظهارات متناقضی را بیان کردند و گفتند قربانی اسید پاشی را نمی شناسند و به او آسیب نرسانده اند.

به گفته برادر قربانی اسیدپاشی، هم اکنون با صدور قرار قانونی این دو زن در بازداشت به سر می برند و تحقیقات پلیس برای رازگشایی از انگیزه اسیدپاشی و نیزدستگیری دو متهم مرد ادامه دارد.

فرد مصدوم نیز از بیمارستان تبریز به بیمارستان شهید مطهری تهران منتقل شده و تحت درمان قرار دارد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

1 نظر
  1. نسیم می گوید

    واقعا به چه قیمتی …….