حسین پنجک کیست و چرا اعدام شد +فیلم دستگیری حسین پنجک

0

حسین پنجک رجایی شهر کرج کیست و حسین پنجک چرا اعدام شد

حسین پنجک سرکرده این باند که در زمان دستگیری ۳۲ سال داشت پس از برگزاری جشنی که به بهانه رسیدن اموالش به ۴۰ میلیارد تومان برگزار کرده بود، دستگیر شد.

حکم اعدام حسین پنجک و دو نفر دیگر از اعضای باند پنجک، بزرگ‌ترین کارتل توزیع کوکایین پس از طی مراحل قانونی صبح امروز اجرا شد. اردیبشهت سال ۹۳ سردار علی مویدی، رئیس وقت پلیس مبارزه با مواد مخدر فراجا از دستگیری شش نفر از اعضای باند توزیع مواد مخدر “پنجک” خبر داد.

این جشن درحوالی کرج برگزار شده و نزدیک به یک میلیارد تومان هزینه برگزاری آن شده بود. سرکرده این باند یک دهه در امر حمل و توزیع مواد مخدر فعالیت داشت.

به گفته پلیس، علاوه بر شناسایی چندین دستگاه خودرو لکسوس، جنسیس و … یک قایق تفریحی لوکس هم بخشی از اموال این قاچاقچی بزرگ بود که در زمان دستگیری‌اش در یکی از بنادر شمالی کشور پهلو گرفته بود.اموال این باند در شمال تهران، کرج و شمال کشور شناسایی و توقیف شد.

قاچاق کوکائین بیوگرافی حسین پنجک اعدام قاچاقچیان مواد مخدر اعدام در ایران

فیلم دستگیری حسین پنجک

دانلود

در زمان دستگیری از اعضای این باند یک کیلو کوکایین، تریاک و شیشه کشف شد.

در نهایت حکم اعدام سه نفر از اعضای این باند (حسین بنجک ، عبدالحسین امامی مقدم و بابک آقایی) پس از تایید در دیوان عالی کشور صبح امروز ۲۰ اریبهشت‌ماه ۱۴۰۲ اجرا شد.

باند “پنجک” یکی از بزرگ‌ترین باندهای مافیای کوکایین پایتخت و حومه بود که سال ۱۳۹۳ با تلاش پلیس مبارزه با مواد مخدر منهدم شد. حسین پنجک سرکرده این باند زمانی دستگیری ۳۲ سال داشت و تا آن زمان ۱۷ سابقه جرم از جمله خرید و فروش مشروبات الکلی و مواد مخدر، ایجاد مزاحمت و خشونت برای مردم، برگزاری پارتی‌های فساد و فحشا و … داشت.

او به کمک بستگانش که مهم‌ترین همدستانش در این باند بودند، از راه قاچاق مواد مخدر به‌ویژه کوکایین ثروت هنگفتی به دست آورده بود. میزان اموال شناسایی شده حسین پنجک در زمان دستگیری و انجام تحقیقات بازپرسی و قضایی بالغ بر ۴۰ میلیارد تومان اعلام شده بود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ