تجاوز به دختر جوان توسط دوست پسر مادرش در تهران!

0

تجاوز به دختر جوان توسط دوست پسر مادرش در تهران!

نقشه شرم‌آور مردی که با زن مطلقه دوست شد/ او می‌خواست به دختر ۱۸ ساله‌اش تجاوز کند!

یک مرد پلید که توانسته بود با زن مطلقه ای دوستی کند وقتی دید او دختری ۱۸ ساله دارد نقشه شوم را طراحی کرد.

مادر جوان الهه در ادعاهای هولناکی در دادگاه کیفری استان تهران گفت: بعد از طلاق با دخترم در تهرانپارس زندگی می کنیم، خودم از راه فروختن لباس و اجاره کردن غرفه، خرج زندگی را در می آورم، تا اینکه منصور با من آشنا شد او خودش را پلیس و سروان معرفی کرد و چون ظاهر فریبنده و سلاح و دستبند داشت باور کردم و او را وارد حریم زندگی ام کردم.

خاطرات با دوست پسر حوادث تهران تجاوز جنسی در تهران تجاوز به دختر جوان

قرارهای پنهانی الهه با خسرو

او ادامه داد: مدتی نگذشته بود که دیدم رفتارهای مرموزی دارد بخاطر همین رابطه ام را با او قطع کردم و از الهه خواستم جواب تماس های منصور را ندهد اما این دختر گوش نداد و سر قراری که با او گذاشته بود رفت و مارا بیچاره کرد.

الهه نیز گفت: خسرو با من تماس گرفت و گفت می خواهد مرا ببیند، من به سر قرار رفتم و پس از اینکه سوار ماشینش شدم، با تهدید اسلحه و زور من را به خانه خود برد؛ زمانیکه به خانه اش رسیدیم به او گفتم که می خواهم از آنجا خارج شوم اما او نپذیرفت و من را مورد آزار و اذیت قرار داد.

منصور که متاهل است در دفاع از خود گفت: آن روز همسرم سر کار بود، ارتباط با الهه را قبول دارم اما او را با زور به خانه ام نبردم و اگر او را با زور به خانه ام برده بودم، همه اهالی ساختمان این موضوع را می فهمیدند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ