بچه دار شدن پیرمرد ۸۷ ساله بجنوردی +عکس

0

بچه دار شدن پیرمرد ۸۷ ساله بجنوردی / قدرت ایزانلو

فرزند دوازدهم پیرمرد ۸۷ بدنیا آمد

دکتر زهره روهنده سرپرست بیمارستان بنت الهدی بجنورد از تولد دوازدهمین فرزند پیرمرد ۸۷ ساله بجنوردی از ساکنان روستاهای تابعه خبر داد و گفت: فرزند دوازدهم این فرد از مادری ۴۵ ساله، ۳۰ دقیقه بامداد شب گذشته طی زایمان فیزیولوژیک ( زایمان طبیعی) در بیمارستان بنت الهدی بجنورد به دنیا آمد.

دکتر زهره روهنده با بیان اینکه فرزند به دنیا آمده پسر و فرزند دوم این مادر و سالم است، افزود: با تولد این نوزاد پسر، اکنون این پدر ۸۷ ساله، دارای ۸ فرزند پسر و ۴ فرزند دختر است.

وی گفت: مادر ۴۵ ساله در فرایند زایمان طبیعی، نوزاد پسر خود را به دنیا آورد و مادر و کودک در صحت و سلامت کامل قرار دارند.

قدرت ایزانلو کیست

قدرت ایزانلو ۸۷ سال سن دارد و کشاورز است و اهل روستای کوه کمر بجنورد می باشد.

سن باروری مردان بچه دار شدن پیرمرد ازدواج با پیرمرد اخبار بجنورد

روستای کوه کمر کجاست

کوه کمر (بجنورد)، روستایی از توابع بخش مرکزی شهرستان بجنورد در استان خراسان شمالی ایران است. این روستا در دهستان باباامان قرار دارد و براساس سرشماری مرکز آمار ایران در سال ۱۳۸۵، جمعیت آن ۴۳۴ نفر (۹۲خانوار) بوده‌است.

وی با بیان اینکه پنجره جمعیتی فرصتی برای عبور از پیری جمعیت است، ادامه داد: با اجرای قانون جوانی جمعیت و اقدامات موثر دانشگاه علوم پزشکی و بیمارستان بنت الهدی اکنون آمار موالید این بیمارستان ۱۵ درصد رشد داشته است.

خراسان شمالی در حال حاضر یک میلیون و ۴ هزار و ۹۸۸ نفر جمعیت دارد که ۵۰۶ هزار و ۵۰۵ نفر از آنان را مردان و ۴۹۸ هزار و ۴۸۳ نفر از آنان را نیز زنان تشکیل می‌دهند.

بر اساس آخرین آمار، شهرستان اسفراین ۱۳۹ هزار نفر، بجنورد ۳۷۸ هزار نفر، جاجرم ۴۲ هزار نفر، راز و جرگلان ۷۰ هزار نفر، شیروان ۱۶۸ هزار نفر، فاروج ۵۶ هزار نفر، گرمه ۲۹ هزار نفر و شهرستان مانه و سملقان نیز ۱۲۰ هزار نفر جمعیت دارد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ