فصل دوم زخم کاری چند قسمت است

0

تعداد قسمتهای فصل دوم سریال زخم کاری چند قسمت دارد سریال زخم کاری فصل دوم چند قسمت است

فصل دوم زخم کاری چند قسمت است

فصل دوم سریال زخم کاری، بازگشت هر هفته جمعه ها ساعت ۸ صبح از طریق پلتفرم فیلمو پخش می شود و شما می توانید به تماشای آن بنشینید.

فصل دوم سریال زخم کاری قرار است در ۳۰ قسمت پخش شود البته هر ۱۰ قسمت آن به صورت یک بخش است و در واقع فصل ۲ این مجوعه از ۳ بخش ۱۰ قسمتی تشکیل شده است.

شخصیت‌های اصلی و مهم «زخم کاری» مانند جواد عزتی، رعنا آزادی‌ور، سعید چنگیزیان و مرتضی امینی‌تبار همه در فصل دوم حضور دارند. طبق اعلام هانیه توسلی، پیشنهاد بازی در فصل دوم با او مطرح شده بود، اما این بازیگر به دلیل تصمیم خود برای دوری موقت از بازیگری تحت تاثیر اتفاقات سال گذشته، پیشنهاد بازی در «زخم کاری ۲» را نپذیرفت. قصه نیز با طراحی فرار «منصوره» به خارج از ایران، این شخصیت را حذف کرده است.

سریال زخم کاری زخم کاری جدیدترین فیلمهای ایرانی در شبکه نمایش خانگی اخبار فیلم و سریال

کامبیز دیرباز، مهران غفوریان و الناز ملک بازیگران جدید این فصل هستند. مرتضی امینی‌تبار به عنوان جانشین «مالک»، حضورش در قصه پررنگ‌تر شده و شخصیتش از یک پسر عاشق‌پیشه به وارث پدر تبدیل شده است. او حالا در این جایگاه باید قوی، مقتدر و سیاستمدار باشد. امینی‌تبار در فصل دوم به خوبی از پس نمایش تغییرات کاراکتر «میثم» در رفتارهایش برآمده و بازی خوبی دارد. رعنا آزادی‌ور نیز مانند فصل قبل، به عنوان زنی بی‌رحم که تعادل روحی و روانی ندارد، بازی خوب و باورپذیری را به نمایش گذاشته. کامبیز دیرباز در نقش شخصیت مهم و ویژه‌ای مانند «طلوعی»، فعلا حضور غافلگیرکننده‌ای در «زخم کاری ۲» نداشته و پایین‌تر از حد انتظارات ظاهر شده است. او نقش شخصیتی بزرگ‌تر از سن و سال خودش را ایفا کرده و گریم متفاوتی دارد. بازی مهران غفوریان و الناز ملک که با مینی‌سریال «سقوط» شناخته می‌شود نیز فعلا در قسمت اول نکته قابل توجهی نداشته است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ