گل دوم پرسپولیس به استقلال تاجیکستان امروز

0

سعید صادقی، بعد از ناکامی در گلزنی و گل‌سازی در هفته نخست لیگ برتر، زننده گل پیروزی‌بخش تیمش مقابل تراکتور در تبریز بود و شب گذشته نیز توانست هر ۲ گل سرخ‌پوشان مقابل استقلال تاجیکستان را به‌ثمر برساند.

گل دوم پرسپولیس به استقلال تاجیکستان امروز

گل دوم پرسپولیس به استقلال تاجیکستان توسط سعید صادقی در دقیقه ۷۰ را ببینید.

پرسپولیس ۲ – استقلال تاجیکستان ۰

تیم فوتبال پرسپولیس در جریان هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه آزادی میزبان استقلال تاجیکستان بود که این دیدار با پیروزی نماینده ایران به پایان رسید. این بازی حاشیه‌هایی هم داشت که در ادامه می‌خوانید:

نظام‌الدین زاهدی، سفیر تاجیکستان در ایران با حضور در ورزشگاه آزادی این دیدار را از نزدیک تماشا کرد.

اعضای تیم ملی نوجوانان هم با حضور در ورزشگاه آزادی این دیدار را از  نزدیک تماشا کردند.

حدود ۴۰ هزار نفر که بخشی از آنها زنان بودند، با حضور در ورزشگاه آزادی بازی را تماشا کردند.

در دقیقه ۷ زمانی که بیرانوند ضربه پنالتی بازیکن استقلال تاجیکستان را مهار کرد، به شدت توسط هواداران مورد تشویق قرار گرفت.

در دقیقه ۴۳ و بعد از اعلام ضربه ایستگاهی به سود پرسپولیس، یک درگیری لفظی میان محمدحسین کنعانی‌زادگان و شهاب زاهدی بر سر زدن ضربه شکل گرفت که با دخالت دانیال اسماعیلی‌فر غائله ختم شد.

البته روی این صحنه بیرانوند هم که بازوبند کاپیتانی را به دست بسته بود به محوطه جریمه استقلال تاجیکستان نزدیک شد و به هر دو بازیکن پرسپولیس تذکر داد که با یکدیگر درگیر نشوند.

در دقیقه ۷۴، بعد از اینکه داور با کمک VAR گل سعید صادقی را سالم اعلام کرد، این بازیکن به سمت نیمکت پرسپولیس دوید و گل‌محمدی را در آغوش گرفت.

 

دانلود

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ