بازیگر دختر بچه های آسمان کیست +عکس جدید زهرا خواهر علی

0

اسم واقعی بازیگر نقش زهرا در بچه های آسمان بازیگر دختر فیلم بچه های آسمان

بازیگر دختر بچه های آسمان کیست

بهاره صدیقی، نفیسه جعفر محمدی و فرشته سرابندی بازیگران دختر فیلم بچه های آسمان هستند.

فیلم بچه های آسمان به کارگردانی مجید مجیدی محصول ۱۳۷۵ است. این فیلم مورد تحسین منتقدان و جامعه قرار گرفت و باعث شناخت جامعه غرب از مجیدی شد. بچه‌های آسمان اولین فیلم ایرانی است که به عنوان پنج نامزد نهایی جایزه اسکار بهترین فیلم خارجی‌زبان در سال ۱۹۹۸ انتخاب شده بود و همچنین جایزه های معتبری از جمله جایزه فیپرشی جشنواره بین‌المللی فیلم مونترال را به دست آورد.

بازیگر نقش زهرا در فیلم بچه های آسمان

بیوگرافی بهاره صدیقی بازیگران فیلم بچه های آسمان

بهاره صدیقی بازیگر نقش زهرا در فیلم بچه های آسمان است. بهاره صدیقی سال ۱۳۷۵ وقتی ۹ ساله بوده در این سریال بازی کرد، قبل از آن تجربه بازی را خیلی مبتدی با تئاتر مدرسه آغاز کرد و از طریق تست مجید مجیدی  در مدرسه انتخاب شد.

پسرکی به نام علی کفش‌های خواهرش را گم می‌کند. از آنجایی که زهرا کفش دیگری ندارد و پدر هم توانایی مالی خرید کفش نو را ندارد، قرار می‌گذارند که صبح‌ها زهرا کتانی علی را بپوشد و ظهر علی در مسیر منتظر پایان مدرسه زهرا و آمدن او می‌شود تا کتانی را از زهرا دریافت و با آن به مدرسه برود.

بیوگرافی بهاره صدیقی بازیگران فیلم بچه های آسمان

با وجود تلاشی که زهرا برای به موقع رساندن کفش‌ها به علی می‌کند اما علی هر روز دیر به مدرسه می‌رسد تا اینکه در مدرسه یک مسابقه برگزار می‌شود که در این مسابقه به نفر سوم یک کتانی جایزه می‌دادند. کفش علی در این فیلم را باید یکی از ماندگارترین کفش‌ها در حافظه سینمایی ما دانست که با تجربه‌های نداشتن و آرزو کردن‌های کودکانه گره‌خورده و از یاد نمی‌رود.

بهاره صدیقی کیست

بیوگرافی بهاره صدیقی بازیگران فیلم بچه های آسمان

بهاره صدیقی متولد ۱۳۶۶ در تهران، بازیگر بود

او را از فیلم بچه های آسمان با نقش زهرا به یاد داریم، دختر بازیگری که بخاطر تحصیلات عالیه قید بازیگری رو زد و بعدا فقط در یک مستند حضور داشت

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ