زمان بازی ایران مراکش زیر ۱۷ سال

0

بازی ایران و مراکش زیر ۱۷ سال کی برگزار میشود

زمان بازی ایران مراکش زیر ۱۷ سال

بازی تیم های ایران و مراکش از مرحله یک هشتم پایانی جام جهانی زیر ۱۷ سال، از ساعت ۱۵:۳۰ امروز در ورزشگاه گلورا بونگ تومو شهر سورابایا برگزار خواهد شد.

تیم فوتبال زیر ۱۷ سال مالی با شکست مکزیک راهی مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی شد.

به گزارش فوتبالی، در یکی از دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی فوتبال زیر ۱۷ سال ۲۰۲۳ اندونزی، امروز (سه‌شنبه) از ساعت ۱۲:۳۰ تیم نوجوانان مالی برابر مکزیک قرار گرفت که در نهایت این دیدار با برتری ۵ بر صفر مالی به پایان رسید.

گل‌های مالی را در این دیدار بری (۹،۱۳،۵۰)، دیارا (۱۵) و کاناته (۳۷) به ثمر رساندند. تیم فوتبال مالی در مرحله یک‌چهارم نهایی مقابل برنده دیدار ایران و مراکش قرار خواهد گرفت.

در دیگر دیدار این مرحله نیز نوجوانان آلمان موفق شد در یک دیدار حساس با نتیجه ۳ بر ۲ آمریکا را مغلوب کند و راهی مرحله یک چهارم نهایی شود.

زمان بازی نوجوانان ایران مراکش

تیم های ملی نوجوانان مراکش و ایران در چارچوب یک بازی از دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی فوتبال زیر ۱۷ سال به مصاف هم خواهند رفت.

گفتنی است، بازی ایران و مراکش امروز سه شنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۳۰ برگزار می شود.

فوتبال ایران و مراکش تیم ملی نوجوانان ایران بازی مراکش

نتیجه بازی ایران و مراکش در جام جهانی فوتبال زیر ۱۷ سال

با این نتیجه دیدار تیم های ملی نوجوانان ایران و مراکش برای تعیین تیم صعود کننده به مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی زیر ۱۷ سال به ضربات پنالتی کشیده شد.

در ضربات پنالتی این تیم ملی نوجوانان مراکش بود که با برتری ۴ بر یک به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات صعود کرد.

حسین عبدی: روی اتفاقات بازی ایران – مراکش نام اشک و لبخندها می‌گذارم/ خسته بودیم اما از مردم ایران عذرخواهی می‌کنم

▫️ (تیم مراکش) تقریباً پنج روز اینجا بودند و این جابه‌جایی به ضرر ما شد. من نام اتفاقات امروز را اشک و لبخندها می‌گذارم. به هر حال ابتدا ما گل به ثمر رساندیم، در ادامه آنها بازی را به تساوی کشاندند و در پنالتی باختیم.

▫️اگر خسته نبودیم می‌توانستیم برنده باشیم، هر چند بازی خوبی بود و به بچه‌ها تبریک می‌گویم. ما با جام جهانی زیر ۱۷ سال خداحافظی می‌کنیم. می‌رویم با تیم دیگری در جامی دیگر همدیگر را می‌بینیم. از فیفا بابت برگزاری این رویداد ممنونم.

▫️عبدی در پایان خطاب به مردم ایران گفت: از مردم ایران عذرخواهی می‌کنم که نتوانستیم انتظارات را برآورده کنیم و آنطور که لایق آنها بود در زمین ظاهر شویم. امیدواریم در جای دیگر بتوانیم انتظارات را برآورده کنیم.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ