بازیگر نقش فریبا در کوبار کیست +عکس

0

اسم واقعی بازیگر نقش فریبا در کوبار

بازیگر نقش فریبا در کوبار کیست

آزاده سدیری بازیگر نقش فربیا در سریال کوبار است. آزاده سدیری در سال ۱۳۹۷ در سریال «کوبار» نقش «فریبا» را بازی کرد. داستان سریال «کوبار» در مورد معلمی جوان با بازی «ارمیا قاسمی» است که برای آموزش دادن به روستا می‌رود و در این روستا با عشق و علاقه فراوان به کودکان راه و رسم زندگی را آموزش می‌دهد که در این مسیر دشوار با اختلافات مختلفی روبرو می‌شود.

بیوگرافی آزاده سدیری بازیگران سریال کوبار آزاده سدیری

آزاده سدیری کیست

آزاده سدیری در سریال تعبیر وارونه یک رویا به کارگردانی «فریدون جیرانی» در نقش عطیه دختر ناصر (امیر جعفری) برای اولین بار در تلویزیون آمد و در این سریال با «امیر جعفری»، «داریوش ارجمند»، «قاسم زارع»، «نگار عابدی»، «الهام کردا»و «کریم امینی»… ایفای نقش کرد.

دومین تجربه بازیگری «بانو سدیری» در سریال «زیر پای مادر» به کارگردانی «بهرنگ توفیقی» و تهیه کنندگی «زینب تقوایی» و با نویسندگی «سعید نعمت الله» می باشد که در این سریال با «کامبیز دیرباز»، «بهناز جعفری»، «مجید واشقانی»، «پریوش نظریه»، «مهدی سلطانی »، «مجید نوروزی»، «مهدیه نساج»، «مهدیه نساج»، «پاوان افسر»، «علیرضا آرا»، «درسا بختیار»، «آتیلا پسیانی»، «داریوش سلیمی» و «مریم بوبانی» هنر نمایی کرده است.

بیوگرافی آزاده سدیری بازیگران سریال کوبار آزاده سدیری

هم چنان وی در سال ۱۳۹۶ در سریال «رنج پنهان» نیز حضور داشت و هنرمندانی چون «سورنا غضنفری»، «میلاد میرزایی»، «علی سجادی»، «نسرین نکیسا» همکاری داشته است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ