اکبر رحیمی مدیرعامل چای دبش کیست +عکس

1

چای دبش متعلق به کیست مدیرعامل چای دبش داماد کیست رئیس کارخانه چای دبش اهل کجاست چای دبش مال کیه

اکبر رحیمی مدیرعامل چای دبش کیست؟

اکبر رحیمی درآباد متولد سال ۱۳۵۰ در شهر تهران است. وی تحصیلات خود را تا مقطع کارشناسی ارشد در رشته مدیریت بازرگانی ادامه داده است. اکبر رحیمی از سال ۱۳۷۶ به صورت رسمی وارد فعالیت در صنعت چای کشور شد. در آن زمان، پدر وی، محمدرحیم رحیمی، مدیریت شرکت چای دبش را بر عهده داشت. اکبر رحیمی در ابتدا در بخش فروش شرکت فعالیت می‌کرد و سپس به تدریج مسئولیت‌های بیشتری را بر عهده گرفت.

همسر اکبر رحیمی مژگان عیدی کیست چای دبش ثروت اکبر رحیمی بیوگرافی اکبر رحیمی اسامی مفسدان اقتصادی اسامی ثروتمندان ایران

بیوگرافی اکبر رحیمی صاحب کارخانه چای دبش

در سال ۱۳۸۵، اکبر رحیمی به عنوان مدیرعامل شرکت چای دبش منصوب شد. وی در طول دوران مدیریت خود، این شرکت را به یکی از بزرگترین و موفق‌ترین شرکت‌های تولید و توزیع چای در ایران تبدیل کرده است.

شرکت چای دبش در حال حاضر با ظرفیت تولید بیش از ۶ هزار تن چای در سال، یکی از بزرگترین کارخانه‌های چای سازی در قاره آسیا است. این شرکت علاوه بر تولید چای در ایران، در کشورهای آفریقایی نیز اقدام به کشت و فرآوری چای می‌کند.

شرکتهای مرتبط با اکبر رحیمی درآباد

شرکت سهامی خاص فرآورده های غذایی نیکو فراز

شرکت سهامی خاص افرند کلبه ایرانیان

شرکت سهامی خاص گروه صنعتی سرزمین سپید عرفان

شرکت سهامی خاص راشا سانا پرگاس آروند

شرکت دبش سبز گستر

شرکت آسان توان تولید

شرکت شهد زر نوش

شرکت طلوع تجارت ستاره

شرکت ظهور تک ستاره

شرکت پخش سراسری دبش نیکو گستر شرق

شرکت پخش سراسری دبش نیکو گستر غرب

شرکت پخش سراسری دبش نیکو گستر البرز

شرکت فرآورده‌های غذایی و ساخت ماشین آلات صنعتی پزشکی نیکو فراز

شرکت پیشرو تجارت عرفان

مژگان عیدی همسر اکبر رحیمی

«گروه کشت و صنعت دبش» با برند تجاری «چای دبش» یک بیزینس خانوادگی و موروثی است که توسط یک خانواده ثروتمند اداره می‌شود. مدیر عامل این کارخانه اکبر رحیمی درآباد عضو هیات مدیره عرفان رحیمی درآباد عضو و نایب رییس هیات مدیره مژگان عیدی است که همگی از یک خانواده هستند.

شرکتهای مرتبط با مژگان عیدی

شرکت آلوارس پرواز ایرانیان

شرکت سهامی خاص فرآورده های غذایی نیکو فراز

شرکت سهامی خاص افرند کلبه ایرانیان

شرکت سهامی خاص دبش سبز گستر

شرکت سهامی خاص شهد زر نوش

شرکت سهامی خاص گروه صنعتی سرزمین سپید عرفان

شرکت سهامی خاص راشا سانا پرگاس آروند

شرکت آسان توان تولید

همسر اکبر رحیمی مژگان عیدی کیست چای دبش ثروت اکبر رحیمی بیوگرافی اکبر رحیمی اسامی مفسدان اقتصادی اسامی ثروتمندان ایران

اکبر رحیمی رئیس کارخانه چای دبش الان کجاست

مدیرعامل گروه کشت ‌و صنعت دبش از اواخر ماه گذشته (آبان) پس از تعیین وثیقه ۵۰۰۰ میلیاردی از سوی بازپرس دادسرای ویژه جرائم اقتصادی تهران، بازداشت و روانه زندان شده است.

حجت الاسلام درویشیان رئیس دفتر بازرسی ویژه رئیس‌جمهور دوشنبه ۱۳ آذر درباره اقدامات و پیگیری های دولت در تخلف یک شرکت وارد کننده چای تصریح کرد: اواخر سال ۱۴۰۱ به دنبال برخی اطلاعات واصله از جمله نامه جمعی از فعالان صنعت چای به معاون اول رئیس‌جمهور، دستور پیگیری به ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی صادر و همزمان بازرسی ویژه رئیس جمهور و وزارت اطلاعات نیز پیگیری های لازم را به عمل آوردند.

وی با بیان اینکه کارت بازرگانی این شرکت حسب رسیدگی های سازمان تعزیرات تعلیق شده است، گفت: آن بخشی که بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال بوده در دادگاه انقلاب مطرح و در حال رسیدگی است و متهم نیز با قرار وثیقه بازداشت شده و اکنون در زندان به سر می برد و در یکی از شعب دادگاه‌های عمومی تهران، پرونده وی مطرح رسیدگی است.

رئیس دفتر بازرسی ویژه رئیس جمهور گفت: با ورود به‌موقع دولت جلوی این کار گرفته شد و فرد متخلف ممنوع‌الخروج و دستگاه های نظارتی دولت اعم از وزارت اطلاعات، بازرسی ویژه و دبیرخانه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی این فساد را کشف و پیگیری امز را انجام دادند و پرونده از سوی وزارت اطلاعات به عنوان ضابط به مراجع قضایی ارجاع داده شد.

وی گفت: دادستان عمومی و انقلاب تهران نیز این موضوع را به جد دنبال کرد و در مقطعی مدیر شرکت را ممنوع الخروج کرد و اخیرا و هم وزارت اطلاعات به عنوان ضابط قضایی مسأله را پیگیری کرده اند و در حال حاضر فرد مورد نظر با قرار وثیقه در بازداشت قرار دارد و پرنده وی در دست رسیدگی است.

سازمان بازرسی کل کشور شنبه یازدهم آذر ماه ۱۴۰۲ اعلام کرد که «بر اساس وظایف ذاتی خود به موضوع واردات چای ورود کرد و عملکرد دستگاه‌ها پیرامون واردات چای از سال ۱۳۹۸ تا پایان سال گذشته را مورد بررسی قرار داده است.

بررسی‌های سازمان بازرسی حکایت از آن دارد که کل ارز دریافتی یک شرکت خاص از سال ۱۳۹۸ تا ۱۴۰۱ (در قالب واردات چای و ماشین آلات) معادل ۳ میلیارد و ۳۷۰ میلیون دلار بوده که از این مبلغ حدود یک میلیارد و ۴۷۲ میلیون دلار از ارز نیمایی تامین شده برای ماشین آلات و مابقی آن برای واردات چای بوده است.

با بررسی عملکرد گروه مذکور در نقل و انتقال ارز و واردات چای، سوء جریانات عدیده‌ای شناسایی شد و در نهایت سازمان بازرسی برای آن گروه تجاری به دلیل عدم رفع تعهدات ارزی پرونده تشکیل داد.

پرونده دستگاه‌هایی که به این شرکت ارز تخصیص داده بود نیز به دلیل احراز برخی تخلفات در حال ارسال به دادسرای عمومی و انقلاب تهران است. هم اکنون بخشی دیگر از این پرونده در دادسرای ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی در حال رسیدگی است.»

همسر اکبر رحیمی مژگان عیدی کیست چای دبش ثروت اکبر رحیمی بیوگرافی اکبر رحیمی اسامی مفسدان اقتصادی اسامی ثروتمندان ایران

تغییرات شرکت دبش سبز گستر شرکت سهامی خاص به شماره ثبت ۲۴۴ و شناسه ملی ۱۰۱۰۲۷۶۳۱۲۸

به استناد صورتجلسه مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده مورخ ۰۸/۱۱/۱۴۰۱ تصمیمات ذیل اتخاذ شد

اکبر رحیمی درآباد به شماره ملی ۰۰۵۱۰۰۰۰۰۱ به سمت رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل و عضو اصلی هیئت مدیره

مژگان عیدی به شماره ملی ۰۰۵۸۰۰۰۰۴۱ به سمت نایب رئیس هیئت مدیره و عضو اصلی هیئت مدیره

عرفان رحیمی درآباد به شماره ملی ۰۰۲۰۰۰۰۰۲۸ به سمت عضو اصلی هیئت مدیره برای مدت دو سال انتخاب گردیدند.

کلیه اسناد و اوراق بهادار و تعهدآور شرکت از قبیل چک ، سفته ، بروات ، قراردادها و عقوداسلامی با امضاء مدیر عامل و یا نایب رئیس هیئت مدیره هر یک به تنهایی همراه با مهر شرکت معتبر می‌باشد.

*

به استناد صورتجلسه هیئت مدیره مورخ ۲۶/۱۲/۱۴۰۰ تصمیمات ذیل اتخاذ شد
در صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده مورخ ۲۱/۱۲/۱۴۰۰ به شماره مکانیزه ۱۴۰۱۳۰۴۳۱۲۲۲۰۰۰۲۵۴ شرکت دبش سبز گستر سهامی خاص به شماره ثبت ۲۴۴ و شناسه ملی ۱۰۱۰۲۷۶۳۱۲۸ ، به استحضار می رساند که سرمایه شرکت بعد از افزایش (از محل مطالبات حال شده سهامداران) به این ترتیب می باشد: سرمایه شرکت مبلغ ۹۷.۳۸۰.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال منقسم به ۹.۷۳۸.۰۰۰.۰۰۰ سهم ۱۰.۰۰۰ ریالی بی نام می باشد . که به شرح فوق اصلاح می گردد.

*

آدرس دفتر مرکزی چای دبش: استان تهران- تهران – ضلع شمال غربی تقاطع اشرفی اصفهانی و پل حکیم ساختمان گروه کشت و صنعت چای دبش

آدرس کارخانه چای دبش : استان البرز- شهرک صنعتی اشتهارد- بلوار غزالی غربی- خیابان چای دبش- قطعه ۱۳۶۵ شرکت دبش سبز گستر ( چای دبش)

 

همسر اکبر رحیمی مژگان عیدی کیست چای دبش ثروت اکبر رحیمی بیوگرافی اکبر رحیمی اسامی مفسدان اقتصادی اسامی ثروتمندان ایران 
تقدیر از از مدیر عامل چای دبش

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

1 نظر
  1. زهرا می گوید

    نظر خودت چیه