علت قتل خانواده صاحب رستوران بابا طاهر آبادان چیست +عکس

0

قتل بی رحمانه خانواده صاحب رستوران بابا طاهر آبادان

علت کشته شدن خانواده طاهر رزمی صاحب رستوران بابا طاهر آبادان چیست

خبرهای تکمیلی رسیده حاکی است که صاحب رستوران بابا طاهر آبادان «طاهر رزمی» از ناحیه شکم مورد اصابت قرار گرفته و هنوز زنده است اما حال وی وخیم گزارش شده است، همسر وی امروز صبح بر اثر شدت جراحات فوت کرد و پسر، پدر، مادر زن و خواهر زن وی در این جنایت کشته شدند، همچنین برادر زن و دو بچه خواهر زن مالک رستوران باباطاهر که در محل بودند پنهان می‌شوند و زنده هستند

آمار مقتولان جنایت آبادان به ۵ نفر افزایش یافت و صاحب رستوران هنوز زنده است اما حال وی وخیم است!

طاهر رزمی کیست رستوران بابا طاهر آبادان حوادث آبادان اخبار آبادان

کشته شدن اعضای خانواده طاهر رزمی

ساعت ۱۱ شب ولادت فاطمه زهرا (روز مادر) به قتل رسیدن اعضا یک خانواده در محله ذوالفقاری آبادان منجر به ایجاد رعب و وحشت برای مردم شد.

۳ تن از اعضا این خانواده که از این مهلکه جان سالم به در برده بودند با نیرو انتظامی تماس گرفته و اتفاق تلخی که برای اعضا خانوادیشان رخ داده بود را گزارش دادند.

ماموران در محل حادثه حاضر شدند و زمانیکه وارد خانه شدند با جسد ۴ زن و مرد و بچه و ۲ نفر دیگر که با مرگ دست و پنجه نرم می‌کردند روبرو شدند.

تیم پلیسی با بررسی و تحقیقات پلیسی پی بردند مرد جوان که صاحب رستورانی در منطقه امیریه آبادان بوده است از چندی قبل با شریک خود برسر مالکیت این رستوران به مشکل برخورد کرده است و در دادگاهی که روز قبل برگزار شده بود حق به مرد جوان داده شد و این موضوع منجر به خشم و کینه شریک او شده است.

شریک این مرد بعد از دادگاه دست به تهدیدهای خشونت بار زده و همین کافی بود تا انگشت اتهام به سمت شریک صاحب رستوران برود و در ادامه ماموران به سراغ این مرد می‌روند که متوجه می‌شود این مرد پس از جنایت گریخته است.

در این تیراندازی خونین ۴ تن از جمله مادر زن و پدر زن مرد آبادانی، پسر نوجوان او و خواهر زنش جان خود را از دست داده اند و صاحب رستوران و همسرش که هدف گلوله قرار گرفته بودند برای درمان به بیمارستان منتقل شده اند.
لازم به ذکر است در صحنه تیراندازی ۲ کودک دیگر خواهر زن و یکی دیگر از برادرهای زن این مرد حضور داشتند که با دیدن مرد مسلح به یکی از اتاق‌ها رفته و خود را پنهان کرده بودند که در این تیراندازی‌های مرگبار زنده ماندند.

بعد از صحبت‌های اعضا دیگر خانواده و معرفی قاتل تحقیقات برای دستگیری متهم آغاز شده است.

دستور ویژه برای دستگیری عامل جنایت

سرهنگ کیومرث کشوری فرمانده انتظامی شهرستان آبادان اظهار کرد: شب گذشته وقوع قتل ۴ نفر اعضای یک خانواده در آبادان به نیروی انتظامی این شهرستان اطلاع داده شد.

وی افزود: پس از دریافت این گزارش، ضمن صدور دستورات ویژه، بلافاصله کارآگاهان پلیس آگاهی درصحنه قتل حاضر و تحقیقات پلیسی را آغاز کردند.

کشوری گفت: در این خصوص پرونده‌ای در پلیس آگاهی تشکیل و رسیدگی لازم تا حصول نتیجه در دستور کار قرار دارد که نتیجه اقدامات متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ