مدارس استان گلستان فردا تعطیل است یا نه

0

آیا فردا مدارس استان گلستان تعطیل است یا خیر بهمن ۱۴۰۲

مدارس استان گلستان فردا تعطیل است یا نه

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس گلستان فردا شنبه ۱۴ بهمن ۱۴۰۲ ؛ در پی فعالیت سامانه بارشی دمای هوای استان گلستان کاهش قابل توجه داشته و بارش برف و باران در نقاط مختلف استان گزارش شده است.

بنا به گفته کارشناسان هواشناسی حداکثر دمای گلستان به ۶ تا ۹ درجه می‌رسد و گلستانی‌ها امروز و فردا، سرمای شبانه شدید را تجربه می‌کنند و دمای هوای شبانه در اغلب نواحی به صفر یا زیر صفر درجه‌ خواهد رسید.

فعالیت این سامانه ناپایدار جوی تا عصر فردا در استان گلستان ادامه خواهد داشت.

با توجه به فعالیت سامانه بارشی در گلستان، در حال حاضر در تمامی راه‌های مواصلاتی استان شاهد بارش باران هستیم.

وی با بیان اینکه تردد در راه کوهستانی درازنو به کردکوی بدون داشتن زنجیر چرخ ممکن نیست، افزود: همچنین بارش برف در جاده توسکستان- شاهرود شدید است و در این شرایط هم تردد بدون زنجیر چرخ امکانپذیر نیست.

به گفته رییس پلیس راه گلستان؛ جاده خوش‌ییلاق نسبت به سایر مسیرها وضعیت مناسب‌تری دارد و حتی در برخی نقاط این محور، امکان تردد بدون زنجیر چرخ هم وجود دارد.

شهرکی از بارش باران و لغزندگی جاده در محورهای جنگل گلستان و گلیداغ خبر داد و گفت: راه اولنگ حد فاصل رامیان- شاهرود نیز همچنان مسدود است و کاربران جاده‌ای به هیچ عنوان از این مسیر تردد نداشته باشند.

وی از هم‌استانی‌ها خواست از سفر غیرضروری بپرهیزند و هنگام سفرهای ضروری زنجیر چرخ، البسه گرم، سوخت کافی به همراه داشته و از سالم بودن برف‌باف‌کن، بخاری و لاستیک خودرو اطمینان حاصل کنند.

رییس پلیس راه گلستان به افزایش تصادفات خسارتی در روزهای بارانی اشاره کرد و توضیح داد: بارش باران و لغزندگی جاده، وقوع تصادفات خسارتی را افزایش می‌دهد و رانندگان در صورت وقوع تصادف، وسیله نقلیه خود را تا رسیدن نیروهای پلیس و امدادی به حاشیه جاده منتقل کنند.

تاکنون هیچ اطلاعیه ای مبنی بر تعطیلی مدارس و ادارات دولتی استان گلستان در روز شنبه ۱۴ بهمن ۱۴۰۲ صادر نشده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ