کشتی کامل مختاری با حریف ترک + فیلم کامل درگیری

0

فیلم درگیری مختاری با کشتی گیر ترکیه ، فیلم کامل کشتی مختاری با حریف ترک ، فیلم کشتی مختاری با حریف ترکیه ای ، درگیری کشتی گیر ایرانی با ترکیه

فیلم کامل درگیری مختاری با کشتی گیر ترکیه

فیلم درگیرى و زد و خورد بین کشتى‌گیران ایرانى و ترکیه‌اى در جریان جام وهبى امره در شهر آنتالیای ترکیه از شب گذشته واکنش‌هاى زیادى را در پى داشته است.

فرزاد ایمانعلی زاده درباره حوادث درگیری محمدرضا مختاری فرنگی کار وزن ۷۷ کیلوگرم ایران با حریف ترکیه‌ای که با حمله دسته جمعی ترک‌ها به کشتی‌گیر ایران همراه بود، اظهار کرد: متاسفانه مسئولان برگزاری مسابقات و فدراسیون ترکیه به هیچ وجه رسم مهمان‌نوازی را به جا نیاوردند و بعد از درگیری میان دو کشتی‌گیر به جای آنکه سعی در آرام کردن فضا داشته باشند، خودشان آتش بیار معرکه شدند و به سمت مختاری و کادر فنی تیم ملی حمله ور شدند.

مربی تیم ملی کشتی فرنگی، با اشاره به حوادث رخ داده در زمان درگیری، گفت: من در ابتدای درگیری حضور نداشتم و در سالن گرم مسابقات بودم اما به محض اینکه از درگیری مختاری با حریف ترک مطلع شد بلافاصله خودم را به روی تشک رساندم تا به آرام شدن جو سالن و خاتمه درگیری کمک کنم.

وی ادامه داد: وقتی روی تشک آمدم دیدم تعداد زیادی از ترک‌ها به سمت مختاری حمله‌ور شده اند. من هم به سمت مختاری رفتم و او را به قسمتی  از سالن بردم تا در معرض حمله نباشد. در این هنگام یکی از مسئولان فدراسیون کشتی ترکیه قصد حمله به مختاری را داشت و او را هل داد. من هم با دیدن این صحنه به سینه آن فرد زدم و درگیری لفظی پیدا کردیم. او هم بلافاصله قسمت پایین کت خود را کنار زد و به نشانه تهدید، اسلحه خود را بیرون آورد!

نتایج کشتی فرنگی محمدرضا مختاری بیوگرافی محمدرضا مختاری

ایمانعلی‌زاده تصریح کرد: متاسفانه هیچ مامور امنیتی در سالن حضور نداشت و تعداد زیادی از این افراد به همراه تماشاگران ترک با داد و فریاد و توهین‌های خود قصد حمله به مختاری را داشتند. ما نیز به همراه کلیه کشتی‌گیران ایران تا پایان کنار مختاری ماندیم تا کسی به او آسیبی وارد نکند. بعد از چند ساعت نیز سالن مسابقات را ترک کردیم و از این مهلکه بیرون آمدیم.

مربی تیم ملی کشتی فرنگی، در پاسخ به این سوال که آیا مسئولان ترکیه‌ای بعد از این اتفاق از تیم ایران عذرخواهی کردند یا خیر، گفت: خیر. هیچکدام از آن‌ها به هتل نیامدند و هیچگونه دلجویی یا عذرخواهی از تیم ایران نداشتند. امیدوارم مسئولان اتحادیه جهانی کشتی از این اتفاقات به سادگی عبور نکنند چرا که این اتفاق می‌توانست تبعات خیلی بدی داشته باشد.

اولین واکنش از سوى مسئولان برگزارى مسابقات بود که هر دو کشتى‌گیر را از دور رقابت‌ها حذف کردند و این اتفاق باعث از دست رفتن رویاى المپیک برای محمدرضا مختاری شد.

اما جدا از اینکه کادرفنی تیم ملی و مسئولان فدراسیون مختاری را به خاطر این درگیری مورد انتقاد قرار دادند، کادر‌ تیم اعزامی از رفتار مسئولان فدراسیون ترکیه انتقاد کردند.

در جریان درگیری فیزیکی میان محمدرضا مختاری و حریف ترکیه‌ای در مرحله نیمه نهایی وزن ۷۷ کیلوگرم جام وهبی امره که به اخراج هر ۲ کشتی‌گیر از مسابقات منجر شد، مسئولان فدراسیون کشتی ترکیه و کادر مربیگری این تیم نیز در اقدامی عجیب و غیرورزشی وارد تشک کشتی شدند و به سمت مختاری حمله کردند!
از جمله این افراد رییس فدراسیون کشتی ترکیه بود که وارد این معرکه شد و قصد درگیری با مختاری و مربیان ایران را داشت. اقدام عجیب رییس فدراسیون کشتی ترکیه به جر و بحث و یقه‌گیری او با کادر فنی تیم ملی ایران نیز کشیده شد.

پس از این اتفاق، حسن رنگرز سرمربی تیم ملی گزارش این موضوع را به اطلاع علیرضا دبیر رساند و او نیز گلایه خود را از نحوه مدیریت این اتفاق توسط مسئولان فدراسیون کشتی ترکیه به گوش آنها رساند و بر پیگیری این موضوع تاکید کرد. دبیر همچنین در گفت‌وگو با نناد لالوویچ اتفاقات رخ داده در این درگیری را به اطلاع او رساند و از اتفاقات رخ داده ابراز گلایه کرد.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ