طرح دوستی با زنان و اغفال آن‌ها و تهیه فیلم / اخاذی، پایان رابطه‌های شیطانی

0

مردی که طی طرح دوستی با زنان و اغفال آن‌ها و تهیه فیلم، از آنان اخاذی می‌کرد توسط ماموران پلیس امنیت شهرستان ملارد غرب استان تهران دستگیر شد.

عکس رابطه جنسی عکس تجاوز جنسی رابطه جنسی دوست دختر یابی دوست پسر یابی تجاوز جنسی به زور
سرهنگ برزو همتی فرمانده انتظامی شهرستان ملارد غرب استان تهران در تشریح این خبر گفت: هفته گذشته، زنی به پلیس امنیت شهرستان ملارد مراجعه و پرده از اسرار شوم همسر خود برداشت.
فرمانده انتظامی شهرستان ملارد غرب استان تهران ادامه داد: این زن که از ارتباطات ناروای همسرش با زنان اغفال شده به تنگ آمده بود، از فکر پلید همسرش برای سوءاستفاده از وی برای اغفال زنان خبر داد که بلافاصله موضوع در دستور کار مأموران امنیت شهرستان ملارد قرار گرفت.
سرهنگ همتی با اشاره به عملکرد شبانه روزی پلیس در خصوص اطمینان از صحت موضوع تصریح کرد: پس از حصول اطمینان از راستی مورد ادعا، با کسب دستور مقام قضائی، متهم «ع – ط» در یکی از شهرک‌های حومه ملارد که برای پیشبرد اهداف شومش طراحی کرده بود دستگیر شد.
رئیس پلیس شهرستان ملارد خاطر نشان کرد: در بازرسی از منزل متهم مشخص شد، دوربین‌ها به شکل حرفه ایی تعبیه شده و یک دستگاه سیستم رایانه حاوی فیلم‌ها، سی دی تهیه شده از زنان اغفال شده، کشف و متهم در‌‌ همان زمان اولیه پس از دستگیری به جرم خود اعتراف کرد.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ