آزار و اذیت دختران به بهانه بخت گشایی

0

فرد رمالی که به بهانه‌های مختلف و تبلیغات درمان بیماری و بخت‌گشایی از مردم وجوه نقد دریافت می‌کرد و اقدام به سوء‌استفاده از زنان و دختران و آزار و اذیت آنان می‌کرد، توسط ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان پیشوا شرق تهران دستگیر شد.

بخت گشایی دختران اموزش بخت گشایی

سرهنگ آدینه وند فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا در تشریح جزییات این خبر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه فردی با دریافت وجوه نقد زیاد از مردم، اقدام به رمالی، دعا‌نویسی، ظاهر کردن روح و غیره به بهانه‌های مختلف می‌کند، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس امنیت این شهرستان قرارگرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا با اشاره به اقدامات ویژه پلیس برای شناسایی این فرد، ادامه داد: ماموران پلیس امنیت عمومی این شهرستان پس از کسب خبر و اطمینان از درستی موضوع با هماهنگی قضائی به محل مورد نظر اعزام و این فرد را در حین انجام رمالی دستگیر و به مقر پلیس منتقل کردند.

سرهنگ آدینه وند با اشاره به اینکه این فرد رمال علاوه بر جعل عناوین اقدام به سوء‌استفاده از زنان و دختران و آزار و اذیت آنان می‌کرده، افزود: ماموران در بازرسی از محل موصوف، بیش از ۷۰ جلد کتاب دعانویسی، یک دستگاه گاز اشک‌آور، آلات و ادوات استعمال مواد مخدر، تجهیرات دریافت از ماهواره و مقادیری مواد مخدر کشف کردند.

به گفته این مقام انتظامی؛ در این رابطه پرونده مقدماتی تشکیل و فرد دستگیر شده جهت سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ