شاهکار جدید مرسدس بنز در خیابان های ایران + عکس

0

شکار شاهکار جدید مرسدس بنز SLS AMG در تهران را برای علاقه مندان به تصویر کشاند.

این مرسدس بنز SLS AMG از سری موسوم به Black Series بوده و به صورت یک مجموعه تولید محدود به فروش رسیده که یک نمونه از آن در تهران مشاهده شده است. این خودرو دارای دو نسخه GT3 و خیابانی است و به نوعی، اسپرت ترین مدل بنز محسوب می شود.
مشخصات مرسدس بنز SLS AMG قیمت مرسدس بنز SLS AMG خودرو لوکس
مشخصات مرسدس بنز SLS AMG قیمت مرسدس بنز SLS AMG خودرو لوکس
مرسدس بنز اس‌ال‌اس ای‌ام‌جی‌ (Mercedes-Benz SLS AMG) خودرویی است که از سال ۲۰۱۰ تا کنون در آلمان تولید شده‌ است.
این اتوموبیل دارای قویترن موتور مکشی در دنیا می باشد.جعبه دنده برای توضیع وزن بهتر پشت اتوموبیل می باشد.
این جعبه دنده دارای هفت دنده می باشد و دارای کلاچ دوبل است که فراری بر روی مدل کالیفرنیا گذاشته.
میل گاردن این ماشین از جنس فیبر کربن درست شده و فقط چهار کیلوگرم وزن دارد.بدنه و شاسی نیز از آلمینیوم درست شده که باعث میشود ماشین سبکی باشد این سبکی باعث شده ۵۶۳ اسب بخار نیرو داشته باشد که یک اسب بخار بیشتراز فراری ۴۵۸ ایتالیاست.
مشخصات مرسدس بنز SLS AMG قیمت مرسدس بنز SLS AMG خودرو لوکس

مرسدس‌بنز SLSAMG BlackSeries از یک پیشرانه هشت سیلندر ۶٫۲ لیتری بهره‌مند است. قدرت این پیشرانه با بهینه‌سازی‌های صورت گرفته توسط کمپانی AMG به ۶۳۱ اسب‌بخار در ۷۴۰۰ دور بر دقیقه رسیده است. همچنین حداکثر گشتاور این پیشرانه ۶۳۵ نیوتن‌متر در ۵۵۰۰ دور بر دقیقه است. شتاب صفر تا ۱۰۰ در این نسخه ۳٫۶ ثانیه و حداکثر سرعت آن ۳۱۵ کیلومتر در ساعت ثبت شده است. جالب است بدانید که در نسخه استاندارد SLSAMG شتاب صفر تا صد ۳٫۸ ثانیه و حداکثر سرعت ۳۱۷ کیلومتر در ساعت ثبت شده است. پیشرانه مدل استاندارد تنها قادر به تولید ۵۷۱ اسب‌بخار قدرت در ۶۸۰۰ دور بر دقیقه است و حداکثر گشتاور آن ۶۵۰ نیوتن‌متر در ۴۷۵۰ دور بر دقیقه بدست می‌آید.

اما از دیگر ویژگی‌های نسخه به لک سری می‌توان به استفاده از فیبرکربن در بخش‌های مختلف داخل و خارج خودرو اشاره کرد. این پوشش کربنی علاوه بر ایجاد حس سواری اسپرت باعث کاهش وزن SLSAMG شده است. خودروی مورد نظر با رنگ زرد خود چند روزی است که در گمرک نوشهر در کنار نسخه استاندارد SLSAMG قرار گرفته است. مرسدس‌بنز SLSAMG که بر روی آن چادر کشیده شده احتمالاً برای دریافت پلاک ملی وارد کشور شده و از اواخر اسفند سال گذشته در محوطه مخصوص گمرک پارک شده است. اما هنوز اطلاعاتی از سرنوشت SLSAMG-BlackSeries مورد نظر نداریم. شاید این خودرو بتواند همانند دیگر خودروهای  لوکس و اسپرت مجوز خاص پلاک ملی دریافت کند. موضوعی که خواه ناخواه به امری عادی تبدیل شده و هر از چند گاهی شاهد انتشار تصاویری از این خودروهای گران‌قیمت و خاص در شبکه‌های اجتماعی و دنیای مجازی هستیم.

مشخصات مرسدس بنز SLS AMG قیمت مرسدس بنز SLS AMG خودرو لوکس

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ