عکس سلفی دختر دانشجو پزشکی را کُشت! + عکس

3

این یکی از داستان‌های غم‌انگیزی است که باید گفته شود، حتی اگر بخاطر عبرت آن باشد. عبرت برای اینکه گرفتن یک عکس سلفی ارزش از دست رفتن یک زندگی را ندارد!

عکس سلفی جالب زیباترین عکس سلفی حوادث واقعی بهترین عکس سلفی اخبار جالب

این خبر درباره یک دانشجوی ۲۳ ساله پزشکی به نام سیلویا ریچل است که در رشته پرستاری دانشگاه علوم پزشکی پوستادا تحصیل می‌کرد و برای استراحت و تعطیلات به اسپانیا رفته بود.

اما او در این سفر تفریحی تصمیم می‌گیرد که برای گرفتن یک سلفی منحصر به فرد، روی لبه پل “پونت دی ترینا”، که یکی از محل های مشهور برای گرفتن عکس‌های زیبا در این منطقه است، بایستد اما همین تصمیم باعث می‌شود تا او تعادل خود را از دست داده و از ارتفاعی حدود ۱۵ متری بر روی پایه های بتنی مقاوم پل سقوط کند. بعد از سقوط، ریچل ایست قلبی کرد. و پزشکان و ماموران اورژانس نتوانستند کاری برای نجات این زن جوان انجام دهند.

پس بیایید به یاد داشته باشیم دیدن ترسناک‌ترین تصاویر سلفی در جهان نباید باعث شود تا شما هم به فکر انداختن یکی از آنها باشی و از این پس برای گفتن عکس‌های سلفی منحصر به فرد و خاص، امنیت و احتیاط را همیشه اول در نظر بگیریم.

شاید دوستان شما با دیدن یک عکس سلفی از شما با پس زمینه‌ای خیره کننده برای آنها تحسین برانگیز باشد، اما شما باید همیشه مواظب اطراف و شرایط اطرافتان باشید. هیچوقت به سمتی خم یا آویزان نشوید، چون در این شرایط لیز خوردن و عدم تعادل به معنای آسیب یا مرگ است. هیچکس دوست ندارد آخرین سلفی که شما در عمرتان گرفته‌اید را ببیند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 3 )
  1. سحر می گوید

    دانشجوی پزشکی که در رشته ی پرستاری تحصیل میکرد؟؟؟؟؟!!!!!!

  2. رضا می گوید

    خودت مسخره کردی این خبره گذاشتی از بی خبری

  3. معصومه می گوید

    مثل ملت همیشه درصحنه ما واسه پلاسکو جای جون خودشون جون هموطناشونوگرفتن