واریز ۷ میلیارد تومان به حساب یک شهروند! + عکس

1

این بار اتفاقی عجیب برای یکی از کابران دستگاه کارت خوان فروشگاهی افتاده است. داستان از این قرار است که فردی با حساب بانکی نه چندان بالا برای خرید به یکی از فروشگاه‌ها مراجعه می‌کند و وقتی خرید الکترونیکی انجام می‌دهد، متوجه می‌شود که مبلغی بیش از ۷ میلیارد تومان در حسابش موجود است!

پولدار شدن اخبار حوادث اخبار جالب

به گزارش خبرنگار مهر، شاید برای شما یا اطرافیانتان اتفاق افتاده باشد که مبلغی به اشتباه توسط فردی و یا شماره حسابی ناشناخته به حسابتان واریز شده باشد و یا اینکه شما اشتباها مبلغی را به حسابی واریز کرده باشید.

اما این بار اتفاقی عجیب برای یکی از کابران دستگاه کارت خوان فروشگاهی افتاده است. داستان از این قرار است که فردی با حساب بانکی نه چندان بالا برای خرید به یکی از فروشگاه‌ها مراجعه می‌کند و وقتی خرید الکترونیکی انجام می‌دهد، متوجه می‌شود که مبلغی بیش از ۷ میلیارد تومان در حسابش موجود است!

رسید این خرید که در تصویر ذیل آمده است، نشان می‌دهد ۷۰ میلیارد و ۹۶۴ میلیون و ۲۴۲ هزار و ۳۳۵ ریال موجودی حساب این شهروند است اما این فرد می‌گوید که مبلغی اندکی در حسابش پول داشته است. در ادامه این شهروند برای بررسی موضوع به دستگاه خودپرداز مراجعه می‌کند اما با کمال تعجب می‌بیند که این مبلغ واهی از حساب وی ناپدید شده است.

به جز این موضوع که به نظر می رسد شرکت پرداخت الکترونیک شاپرک در این زمینه اشتباهی عمل کرده باشد، نکته جالب توجه تاریخ فیش صادر شده است که تاریخ آن هنوز نرسیده و مربوط به اول آذرماه امسال است.

این درحالی است که شرکت پرداخت الکترونیک شاپرک این روزها در حال آماده سازی زمینه جهت اجرای طرح اخذ کارمزد از دارندگان پایانه های فروشگاهی است و این نگرانی وجود دارد که با افزایش حجم تراکنش‌ها، اشتباهاتی بزرگ برای مشتریان نظام بانکی ایجاد شود.

این طرح به گفته یکی از اعضای شورای پول و اعتبار، با توجه به اینکه گزارش بانک مرکزی تکمیل شده است، اولین دستور کار جلسه آتی شورای پول و اعتبار خواهد بود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

1 نظر
  1. عامر می گوید

    این اشتباه از شعبه واریز کننده حواله بوده که خودشم با فهمیدنش تونسته اصلاحش کنه وبرای منم پیش اومده ۳۰ میلیون تومان که بعد واریزمتوجه شدم پول تو حساب طرفم نیست وگفتم بهشونو کلی عدرخواهیکردنو درستش کردن.
    اما من به کل این خبرمشکوکم چون موقع خرید از فروشگاه هیچ دستگاهی مانده مبلغ حساب مشتری رودرهمون قیض درج نمیکنه اگه موجودیبخواد یچیزی ولی این مدلی نداریمو این قیضم چیزی جزشاهکارهای نرم افزار فتوشاب نیست.