چگونه فیلمی که اسمش را نمیدانیم پیدا کنیم

0

چگونه فیلمی که اسمش را نمیدانیم پیدا کنیم را در سایت ساتین مشاهده کنید.

چگونه فیلمی که اسمش را نمیدانیم پیدا کنیم

از آنجایی که فراموش کردن نام فیلم با توجه به تعداد بالای آن ها مشکلی برای بعضی از کاربران ایجاد کرده است، سرویس های مختلفی ساخته شده اند تا با ارائه جزییات مختلف، اقدام به سرچ فیلم مورد نظر و نمونه های مشابه کنند. البته قابل ذکر است که سرویس های معرفی شده به زبان انگلیسی کار می کنند و فعلا سایت فارسی زبان در این زمینه نداریم.

What Is My Movie پیدا کردن نام فیلم در سرویس

در زمان هایی که از خود می پرسید چگونه اسم یک فیلم را پیدا کنیم؟ جواب می تواند باشد که قادر است با استفاده Valossa با موتور جستجو What Is My Movie سرویس از جزییات ذکر شده توسط شما، فیلم مورد نظر را پیدا کنند. این سایت در فنلاند و توسط مهندسین دانشگاه اوولو فنلاند تاسیس شده است. پس از ورود به سایت باکس جستجو در مقابل شما وجود دارد. می توانید اطلاعات خود را تایپ و یا به صورت ویس وارد کنید و دکمه
(adventure را بزنید. به طور مثال فیلم های ماجراحویی درباره دزدان دریایی Search و.. . این سرویس فیلم های مشابه را نشان می دهد. movies about pirates)

IMDb یافتن نام فیلم خارجی با سرچ در را شنیده IMDB ( Internet Movie Database) علاقه مندان به فیلم حتما نام سایت اند و از آن استفاده کرده اند. شما با دانستن دیالوگ معروف از فیلم، دانستن نام و اطلاعات پیدا کنید. برای IMDb شخصیت اصلی و موضوع و.. با چند کلیک فیلم خود را در قسمت سرچ استفاده از راهنمای نام فیلم ابتدا به سایت این سرویس بروید و هر اطلاعاتی که دارید را در فیلد جستجو وارد کنید. سپس نتایج جستجو را بررسی کنید و اگر فیلم خود را نیافتید، سعی کنید موارد دیگری را که به خاطر دارید، امتحان کنید.

اخبار فیلم و سریال

قطعا هر جا نیاز به سرچ و پیدا کردن باشد، استفاده از گوگل به عنوان اولین راه به ذهن می پیدا کنید اما با استفاده Google رسد. ممکن است تعداد نتایج زیادی را در سرچ معمولی در از روش هایی می توانید به صورت تخصصی تر دنبال فیلم مورد نظر خود در گوگل باشید.

گوگل سایت فیلم مستقل خود را در سال ۲۰۱۶ بست اما پشتیبانی های بیشتری به خود گوگل افزوده است. توجه داشته باشید در گوگل می توانید از زبان فارسی نیز برای درخواست نام فیلماستفاده کنید.
استفاده کنید و یا به طور مستقیم Movie Search شما می توانید از افزونه هایی مانند اطلاعات مورد نظر خود در مورد فیلم را سایت گوگل وارد کنید. سپس با استفاده از فیلتر های قرار داده شده، نتایج جستجو خود را دقیق تر کنید. سعی کنید هر آنچه را که به یاد می آورید در گوگل وارد کنید و بسته به معروفیت فیلم، ممکن است نیاز به چندین بار سرچ مختلف داشته باشید.

یکی از مرجع های بزرگ فیلم در دنیا می باشد. در این سرویس در All Movie وبسایت فیلتر های مختلفی برای پیدا کردن فیلم قرار داده شده All Movie قسمت جستجو حرفه ای است. در صورتی که با سوال چگونه فیلمی که اسمش را نمیدانیم پیدا کنیم؟ مواجه شدید، به این سرویس سر بزنید. پس از ورود به قسمت جستجو، ابتدا از فیلتر های سبک فیلم، سال زمان، موضوع و مود فیلم، تم فیلم، دسته بندی ، MPAA حدودی پخش، امتیاز فیلم، رده بندی فیلم و.. را وارد و انتخاب کنید. سپس این سرویس نزدیک ترین فیلم ها به فیلتر های شما را نشان می دهد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ