آرش اشتری کیست / آرش اشتری الان کجاست +عکس

1

آرش اشتری کیست ، آرش فرزند اشتری کیست ، آرش اشتری الان کجاست ، آرش اشتری چقدر برده است ، آرش اشتری چکاره بوده است

بیوگرافی آرش اشتری

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: شخصی به‌نام «آرش اشتری» کارشناس واحد مالی یکی از بنادر تابعۀ استان خوزستان به شکل شیادانه ١٠٨ میلیارد تومان را جا به جا کرد که به سرعت با همکاری سپاه و اطلاعات کشف شد.

ابوطالب گرایلو مدیر کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان با اعلام این خبر اظهار داشت: در اجرای سیاست‌های دولت مردمی مبنی بر پیشگیری، نظارت و مقابله با فساد و با تلاش و اقدام به موقع اداره حراست مجتمع بندری امام خمینی(ره)، اختلاس یکی از کارکنان امور مالی این مجتمع بندری کشف و فرد خاطی مورد شناسایی قرار گرفت.

وی در این باره توضیح داد: در اوائل فروردین ماه امسال واحدهای ذی‌ربط اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان متوجه سوء استفاده یکی از کارکنان امور مالی مجتمع بندری امام خمینی(ره) مبنی بر برداشت مبالغی از حساب سازمانی می‌شوند و بلافاصله با هماهنگی و اقدام به موقع مقام قضایی، تمامی اشخاص و افرادی که از طریق این فرد به حساب آنها مبالغی واریز شده بود، مورد شناسایی و حساب آنها مسدود گردیده و مبالغ بازگردانده خواهد شد.

صفایی، مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی درباره اختلاس دو میلیون دلاری و نحوه خروج آن از اداره بندر امام اظهار داشت: در ابتدا بابت این تخلف از مردم عزیز عذرخواهی می‌کنم و تمام تلاش ما و همچنین قوه قضایی این است که بتوانیم مبلغ را برگردانیم.

حراست بندر چند روز بعد -این اختلاس- را کشف کرد و با حمایت سازمان های مربوطه از جمله اطلاعات سپاه ردیابی های لازم در حال انجام است.

مصاحبه با آرش اشتری (حسابداری یک فنه)

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

1 نظر
  1. ایمان ب می گوید

    خدا کنه بچه سردار نباشه که هیچ