فوت دختر در ساختمان وزرا کجاست

0

فوت دختر در ساختمان وزرا کجاست ، فوت دختر در ساختمان وزرا تهران

فوت دختر ساختمان وزرا

چند ساعتی است که ادعای مرگ یک دختر در خیابان وزرا در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود؛ در متن این مطلب ادعا شده که یک خانواده در مقابل مقرّ «گشت ارشاد» در خیابان «وزرا» تهران با گریه و زاری گفته‌اند «دخترشان سالم رفت داخل الان میگن مُرده!»

این در حالی است که مرکزی که پیش‌تر برای موضوع گشت ارشاد در خیابان وزرا بود منتقل شده و مرکز وزرا تحویل پلیس امنیت و تبدیل به محل برخورد با اراذل اوباش و سارقان و زورگیرها، شده است.

مرکز اطلاع‌رسانی فاتب طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: خبر در خصوص فوت به دلیل حجاب در ساختمان وزرا کذب و این ساختمان مرکز مبارزه با اراذل و اوباش و سارقین حرفه‌ای بوده و ارتباطی با سایرِ ماموریت‌های پلیس ندارد.

یکی از اراذل و اوباش سطح یک تهران که دارای ۹ مورد سابقه بازداشت و سوابق متعدد نزاع و درگیری با مردم،چندین فقره آزار و اذیتِ نوامیس، عربده کشی و شکستن شیشه خودروها و همچنین توزیع مواد مخدر بوده دستگیر گردید و در ایام نوروز به زندان منتقل می‌گردد.

حوادث تهران

بنا بر دستورقضایی برای بازسازی صحنه جرم و مواجهه با شهود به همراه همدستانش به  محلِ جرم اعزام که حین انتقال و قبل از بازسازی صحنه جرم با کاهش سطح هوشیاری مواجه، که با حضور عوامل اورژانس بلافاصله به مرکز پزشکی منتقل و برابر اظهاراتِ تخصصیِ کادرِ درمان متهم از قرصِ نامعلوم استفاده کرده و فوت شده است.

گفتنی است دلایل این اقدامِ متهم توسط پلیس و مقامات قضایی تحت پیگیری و بررسی بوده و تصاویر و مستندات در خصوص اقداماتِ تبهکارانه این فرد منتشر گردیده است.

منبع : فرهیختگان

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ